Seriál o partnerech - SAMBULAR s.r.o.

Novým hlavním partnerem FK Teplice se počátkem tohoto roku stala společnost SAMBULAR s.r.o., kterou v následujícím rozhovoru představuje její jednatel Karel Cvejn.

Společnost SAMBULAR s.r.o. se před pár měsíci stala jedním z Hlavních partnerů FK Teplice. To je pro náš klub poměrně významné partnerství. Můžete nám Vaší společnost blíže představit?
"Přeji všem hezký den a děkuji za nabídku rozhovoru pro domácí klub FK Teplice. Naše společnost je na trhu dopravy a logistiky od r. 2009. V současné době má náš tým více než 50 zaměstnanců s ročním obratem 150 mil Kč. Meziroční růst tržeb činí 60 % a tento vývoj chceme ve stejných číslech udržet i v následujících obdobích. Pro naše klienty realizujeme pestrou škálu logistických činností nejen na území regionu Teplic. Portfolio služeb je následující: nákladní doprava-mezinárodní a tuzemská; skladování, kontejnerová doprava, spediční služby a osobní přeprava."

Vaše kamiony můžeme na silnicích potkávat nejen v Čechách, ale snad i v celé Evropě. Jsou státy, na které se více specializujete?
"Naše vozidla můžete nejčastěji vidět na silnicích západní a severní Evropy. S našimi smluvními partnery realizujeme zakázky na východ od nás. To znamená, že globálně pokrýváme celé území Evropy a Ruska. Pokud bychom spočítali km všech našich přepravených zásilek za jeden týden, objeli bychom 2,5 krát naší planetu."

A co fotbal, měl jste při Vašich cestách možnost navštívit nějaké utkání v zahraničí?
"Příležitostí jsem měl několik, ale ani jednu jsem z časových důvodů nevyužil."

Pane Cvejne, vraťme se zpátky do Teplic. Co Vás vedlo k rozhodnutí navázat partnerství právě s naším klubem?
"Jsem přesvědčen, že v každém regionu by měli významné podniky podporovat sport a kulturu. Teplický fotbal má dlouholetou tradici a mnoho dosažených úspěchů. Tato kombinace mých dvou předešlých vět sama vybízí k podpoře FK Teplice."

Co od tohoto partnerství očekáváte?
"Vize je jasná, podpora teplického fotbalu se spojením společnosti Sambular jako hlavního partnera do povědomí širší veřejnosti."

Jak jste s navázanou spoluprací prozatím spokojen?
"Jsme hrdí, že můžeme podporovat klub, který má stabilní zázemí a zkušený management ve spojení se silným vlastníkem. Rádi bychom naší spolupráci rozšířili v roce 2017 na juniorské týmy vašeho klubu."

Doporučil byste partnerství s FK Teplice i dalším firmám?
"Vzhledem k širokému spektru možností sponzoringu mohu doporučit nejen velkým společnostem, ale i firmám rodinného charakteru."

Čtenářům můžeme prozradit, že jste bývalým fotbalistou. Za které kluby jste v minulosti hrál a co Vy a fotbal dnes?
"Mojí aktivní fotbalovou éru jsem celou prožil u jednoho klubu. Téměř patnáct let jsem nosil dres FK Jílové. Za svou fotbalovou kariéru jsem odehrál přibližně 500 utkání v základní sestavě, především na pozicích záložní a útočné řady."

Chodíte pravidelně na naše zápasy? A jak je prožíváte?
"Pravidelně sleduji na Stínadlech domácí zápasy A mužstva. Zapojil jsem do fandění mojí rodinu a máme rodinnou tipovací soutěž výsledků A-mužstva. Musím podotknout, že mám dobré tipovací soupeře, například děda je dlouholetý člen Baníku Modlany a fotbalu se věnuje již 50 let."

Bez fanoušků by nebyl fotbal, co byste jim vzkázal?
"Fanděte pod taktovkou Fair Play a nepřestávejte podporovat svůj domácí klub i v těžších dobách, kdy se nedaří podle představ. Uvědomte si, že diváci v ochozech jsou dvanáctým domácím hráčem a správnou fanouškovskou podporou mohou nabudit tým k lepším výkonům a výsledkům."

Na závěr, co byste popřál FK Teplice?
"Velmi bych si přál aby FK Teplice v některé z příštích sezón, měli možnost přivítat na svém hřišti evropské fotbalové kluby. Přeji mnoho úspěchů realizačnímu týmu, hráčům a všem fanouškům fotbalu."