Seriál o partnerech: OLPE

Společnost OLPE je dlouholetým partnerem žlutomodrých barev, před letošní sezónou navíc došlo k navýšení současné spolupráce, za což tomuto partnerovi FK Teplice děkuje. V pokračování seriálu o partnerech jsme vyzpovídali jednatele společnosti OLPE Oldřicha Slavíka.

Představte vaší společnost od počátků do současnosti, čím se společnost zabývá?
"Jsme skupinou tvořenou dvěma společnostmi s dlouholetou tradicí. Již od roku 1992 se zabýváme výrobou a montáží ocelových konstrukcí, opláštěným a zastřešením budov a průmyslových objektů a dodávkou, opravou i údržbou strojů a strojních technologií. V roce 1997 pak rozšiřujeme své činnosti o opravu, údržbu, dodávku a montáž dopravních pásů včetně jejich spojování různými metodami a v neposlední řadě se nově s příchodem nových mladých posil specializujeme i na projekční činnost. Své dovednosti můžeme doložit řadou ISO, OHSAS a dalších certifikátů."

Kdy jste se rozhodli k partnerství s FK Teplice?

"Pro partnerství jsme se společně s mým společníkem Josefem Chládkem rozhodli v době, kdy pár našich spoluhráčů podnikatelů z mužstva fotbalových veteránů MUTEPO podporovalo teplický fotbal. Všichni jsme znali Františka Hrdličku, který nás oslovil, a tak nám přišlo zcela přirozené podpořit nejúspěšnější sportovní klub Teplicka."

Co od tohoto partnerství očekáváte a co vám již přineslo?

"Očekáváme, že spolu s ostatními partnery budeme skutečně partneři, budeme se potkávat a společně pomáhat našemu klubu. Partnerství nám osobně přináší hrdost a příjemný pocit mít možnost pomáhat fotbalu, o který se zajímáme celý život a ještě při tom představit naši společnost široké veřejnosti."

Jak jste s navázanou spoluprací spokojen?

"Dlouhodobá spolupráce mezi OLPE a FK Teplice, která trvá již několik let, je jistě dostatečným důkazem naší spokojenosti. I ve své práci sázíme na dlouhodobé vztahy, spolehlivého a slušného partnera, který plní vše, co slíbil a je na něj spolehnutí."

Doporučil byste partnerství s FK Teplice i dalším firmám?

"Je samozřejmě na rozhodnutí a možnostech každého majitele firmy, zda do partnerství půjde, ale řekl bych, že nikde jinde se v Teplicích minimálně patnáctkrát ročně nesejde tolik lidí, aby mohla firma prezentovat svojí práci a ještě pomoci sportu."

Chodíte pravidelně na naše zápasy? A jak je prožíváte?

"Na zápasy jsem chodil ještě na starou Drožďárnu. Je to neuvěřitelné, ale pravidelně na zápasy chodím já i můj společník od svých pěti let. Mám letos malé výročí – 50 let pravidelný fanoušek Teplic. A jak to prožívám? Nahlas nenadávám, uznám i sílu a hezké akce soupeře, mám prostě rád hezký fotbal, ale vždy chci, aby vyhrál náš klub FK Teplice."

Bez fanoušků by nebyl fotbal, co byste jim vzkázal?

"Fanouškům, příznivcům a všem Tepličákům bych rád vzkázal: Pojďme fandit, pojďme se bavit, vytvořme skutečně domácí prostředí, a to i ve chvílích, když se může našim hochům dařit méně."

Na závěr, co byste popřál FK Teplice?

"FK Teplice bych popřál, aby naše A mužstvo hrálo hezký a úspěšný fotbal, mělo hodně fanoušků a zase se podívalo do Evropských pohárů. Také bych chtěl klubu popřát mnoho zapálených žáků a dorostenců ve žlutomodrém dresu, a aby fotbal byl zábavou dnešní mládeže."