Robert Hrubý: Remíza je zasloužená

Teplice remizovaly na Slovácku 1:1 a do tabulky si připsaly další plusový bod. Dobrý výkon, stejně jako ostatní žlutomodří, podal i záložník Robert Hrubý, letní posila.

Berete remízu?
Tak určitě, byl to totiž strašně těžký zápas. Věděli jsme, že na nás vletí, že budou důrazní v soubojích, to se v zápase potvrdilo. Nám se ale podařilo dát dřív branku. Škoda, že jsme vedení neudrželi.

V první půli jste byli lepší, v té druhé ale Slovácko hru vyrovnalo. Nedařilo se vám držet míč na kopačkách?
Je pravda, že Slovácko pak drželo balón víc, ale žádné vyložené šance si nevytvářelo, do ničeho jsme je moc nepouštěli. Gól jsme nedostali, takhle bychom měli pokračovat.

A sami jste měli několik dobrých příležitostí utkání rozhodnout.
Určitě, byly to hezké akce, škoda, že jsme je nedotáhli do konce. Na druhou stranu musím říct, že i Slovácko pak mělo jednu šanci, v závěru nebezpečný trestňák. Ta remíza je zasloužená.

Po dvou v řadě po sobě jdoucích zápasech na hřištích soupeřů máte čtyři body, to je dobrá bilance!
My doufali, že z těch dvou venkovních zápasů body přivezeme. Povedlo se nám to a jsme za to moc rádi. Teď to ale musíme potvrdit doma, v sobotu musíme Hradec porazit!

Teplická sestava byla v Karviné i v Uherském Hradišti totožná. Poprvé jste hráli společně s Kučerou ve středové řadě. Jaké to bylo?
Hrát s Ljevakovićem a Kučerou, kteří jsou oba zkušení, je pro mě velké plus, super zkušenost.

Co po tobě chce na hřišti kouč?
Abych se hodně snažil zabíhat za obranu, abych rozhýbával jejich defenzivu, podržel balon, vyhrával souboje. Dnes to bylo tak padesát na padesát. Hlavní ale je, že jsme získali nějaké body!