První Ford Ka+ už má svého majitele z řad návštěvníků Stínadel

První Ford Ka+ už má svého majitele z řad návstěvníků fotbalového utkání na Stínadlech. Soutěž která nemá v českém fotbale obdoby probíhá během celého ročníku HET ligy 2017/2018 a první možnost losování přišla při sobotním utkání proti pražské Spartě. Při každém domácím utkání, ve kterém návštěvnost překročí 8000 diváků totiž získá jeden z návtěvníků na zápase zbrusu nový vůz Ford Ka+ od společnosti AUTO IN! Automobil získá fanoušek do osobního vlastnictví! Na každém zápase, na kterém bude alespoň 5000 diváků se pak soutěží také o dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč do obchodního centra Olympia Teplice.

Sobotní výherce soutěže paradoxně nepochází z Teplic a na Stínadla vyrazil podpořit hostující tým. "Mám u České Kamenice chalupu, takže jsme přijeli z ní s mými kamarády fandit. Kamarádi na mě teď čekají venku a prý to musíme pořádně oslavit, takže vyrážím za nimi a jdeme výhru zápít do hospůdky," říkal po výhře nový majitel Fordu Ka+ Marek.

Součástí podmínek soutěže je také to, že výherce musí na automobilu po dva roky zachovat současný polep, který funguje jako propagace soutěže FK Teplice a jejích partnerů. "Tím, že mám v severních Čechách chalupu, tak se nabízí s autem jezdit aspoň na ní," smál se šťastný výherce této podmínce.

Možnost vyhrát automobil jako návštěvník fotbalového zápasu výherce velmi mile zaskočila. "Musím říct, že mi to zatím moc nedochází, že jsem vlastně vyhrál, ale rozhodně taková výhra není k zahození," sděloval své dojmy po utkání novinářům.

Kromě výherce automobilu Ford se díky návštěvě včera losoval také výherce poukázky na 5000 Kč do obchodního centra Olympia Teplice.

Pro fanoušky na Stínadlech to samozřejmě nebyla poslední možnost tyto ceny vyhrát. Až do konce letošního ročníku HET ligy i nadále soutěžíme o automobily Ford od společnosti AUTO IN nebo o poukázky do OC Olympia Teplice. Stačí aby na utkání dorazilo 8000, respektive 5000 diváků, nejbližší možnost vyhrát tak budou mít fanoušci už za necelých čtrnáct dnů při zápase proti Mladé Boleslavi, který se hraje v pátek 13. dubna od 18:00 hod.