Program žáků na víkend 12. a 13.8.

STARŠÍ ŽÁCI U15 A U14  HOSTÍ V NEDĚLI NA HŘIŠTI V DUBÍ - BYSTŘICI STEJNĚ STARÉ TÝMY FOTBALOVÉHO KLUBU SK SLAVIA PRAHA. MLADŠÍ ŽÁCI U13 SE TENTO VÍKEND ZÚČASTNÍ MEZINÁRODNÍHO TURNAJE V MODŘICÍCH. NEJMLADŠÍ ŽÁCI U12 MAJÍ O VÍKENDU VOLNO.

V neděli 13.8. starší žáci U15 a U14 hostí v dalším přípravném utkání na hřišti v Dubí - Bystřici týmy SK SLAVIA PRAHA.

Teplická U15 vedená hlavním trenérem Davidem Köstlem nastoupí proti Sešívaným od 10:15 a teplická U14 pod taktovkou trenérů Miroslava Šaška a Jiřího Černého změří síly s pražskou Slavií od 12:15.

Mladší žáci U13, svěřenci trenérského tria Mario Vait - Petr Pejchar - Miroslav Havlín, se od pátku 11.8. až do neděle 13.8.2017 zúčastní již 17.ročníku mezinárodního turnaje O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE, který pořádá fotbalový klub FC Zbrojovka Brno ve spolupráce s městem Modřice a s místním fotbalovým klubem MFK Modřice. Na mladé teplické Skláře čeká v pátek v základní skupině D postupně tým SK Slavia Praha, slovenský MŠK Žilina a na závěr v 17:20 změří síly s moravským klubem FC Fastav Zlín. V sobotu jsou na programu po celý den boje ve čtvrtfinálových skupinách a v neděli si všech 16 účastníků turnaje zahraje o konečné umístění.

Přijďte i Vy podpořit teplické starší žáky do Dubí proti pražské Slavii a nebo držte na dálku palce teplické U13 v mezinárodním turnaji O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE.

- Přípravné utkání starších A žáků U15 -

FK TEPLICE U15    vs.   SK SLAVIA PRAHA

neděle 13.8.2017 - od 10:15 hodin - hřiště Dubí - Bystřice

- Přípravné utkání starších B žáků U14 -

FK TEPLICE U14    vs.   SK SLAVIA PRAHA

neděle 13.8.017 - od 12:15 hodin - hřiště Dubí - Bystřice

- Mezinárodní turnaj O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE -

- FK TEPLICE U13 -

Webové stránky turnaje s aktuálními výsledky můžete sledovat ZDE.