Program dorostů od 28.9. do 1.10.

DOROSTY U19 A U17 MAJÍ NA PROGRAMU V SOBOTU MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 8.KOLA I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY, KDY HOSTÍ NA DOMÁCÍM HŘIŠTI SVÉ VRSTEVNÍKY ZE SLEZSKÉHO KLUBU FC BANÍK OSTRAVA.

DOROSTY U18 A U16 SVÁ MISTROVSKÁ UTKÁNÍ ODEHRAJÍ JIŽ VE ČTVRTEK 28.9. VE SVÁTEČNÍ DEN ČESKÉ STÁTNOSTI, KDY ZAJÍŽDÍ  K VZÁJEMNÝM DUELŮM NA HŘIŠTĚ SEVEROČESKÉHO RIVALA FK JABLONEC.

V sobotu 30.9. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 8.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 zabojuje o mistrovské body na domácím hřišti v Duchcově, kde hostí FC BANÍK OSTRAVA.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky v minulém kole na půdě favorizované olomoucké Sigmy podlehli ve vyrovnaném utkání domácím 0:2 a chtějí tak v Duchcově získat proti ostravskému Baníku všechny tři mistrovské body. Se stejným cílem ale přijede na sever Čech také slezský Baník, který je pod vedením zkušeného ligového kouče Pavla Malury s jedním odloženým utkáním aktuálně na 7.příčce v ligové tabulce s bilancí 5 výher a 2 porážek při aktivním skóre 14:11. Sobotní zápas nejstarších dorostů Teplic a Ostravy má tradiční výkop dopoledne v 11:00 a bude odehrán na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov v Teplické ulici.

Mladší A dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem po skončení duelu devatenáctek vyzve stejně staré hráče slezského fotbalového klubu FC BANÍK OSTRAVA. Mladí tepličtí Skláři povzbuzení vítězstvím v minulém ligovém kole na hřišti Sigmy Olomouc odehrají  mistrovské utkání 8.kola I.Celostátní ligy U17 proti ostravskému Baníku vedenému trenéry Radkem Slončíkem a Petrem Blejhářem v sobotu 30.9. od 13:15 na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov v Teplické ulici. Náboj tomuto utkání dodává také skutečnost, že na postech hlavních trenérů se proti sobě postaví dvě legendy velkých slezských rivalů. Na teplické straně Jaroslav Kolínek - dlouholetá opora a ikona Slezského fotbalového clubu Opava a na straně hostů Radek Slončík - bývalý český reprezentant a legenda ostravského Baníku.

Starší B dorost FK TEPLICE U18 vedený trenérem Petrem Růžičkou odehraje mistrovské utkání 8.kola České ligy staršího dorostu U19 B na hřišti soupeře, kterým tentokrát bude nejstarší dorost FK JABLONEC U19.  Čtvrteční zápas s výkopem v 10:15 na přírodním trávníku fotbalového areálu ZŠ Mozartova v jablonecké čtvrti Mšeno řídí jako hlavní rozhodčí pan Eduard Pekař a na čarách mu budou asistovat pánové Petr Zboroň a Pavel Ouředník.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenérským triem Jamrich - Laibl - Köck změří síly se staršími hráči týmu FK JABLONEC U17. Zápas nejmladších dorostenců Teplic a mladšího A dorostu z Jablonce je na programu od 12:30 také na přírodním trávníku ZŠ Mozartova v jablonecké městské části Mšeno.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za důležitými ligovými body.

- 8.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FK TEPLICE U19    vs.   FC Baník Ostrava U19