Program dorostů od 24.11. do 26.11.

DOROSTY U19 A U17 MAJÍ NA PROGRAMU JIŽ V PÁTEK 24.11.  ZÁVĚREČNÁ MISTROVSKÁ UTKÁNÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2017/2018, KDY V RÁMCI 16.KOLA I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY HOSTÍ NA DOMÁCÍM HŘIŠTI SVÉ VRSTEVNÍKY Z UHERSKÉHO HRADIŠTĚ - TÝM 1.FC SLOVÁCKO.

DOROSTY U18 A U16 SVÁ ZÁVĚREČNÁ MISTROVSKÁ UTKÁNÍ ODEHRAJÍ V NEDĚLI 26.11., KDY K VZÁJEMNÝM DUELŮM DOHRÁVANÉHO 1.KOLA ČESKÉ LIGY DOROSTU ZAJÍŽDÍ NA VELKÝ STAHOVSKÝ STADION, KDE MÁ SVÉ TRÉNINKOVÉ CENTRUM FOTBALOVÝ KLUB AC SPARTA PRAHA.

V pátek 24.11. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 16.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 zabojuje o mistrovské body v domácím azylu na UMT v Litvínově, kde hostí 1.FC SLOVÁCKO.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky v úterý právě v Litvínově podlehli budějovickému Dynamo a rádi by již tentokrát v domácím prostředí získali mistrovské body. Se stejným cílem ale přijede na sever Čech také moravské Slovácko, které je pod vedením hlavního trenéra Pavla Němčického aktuálně na 9.příčce ligové tabulky s bilancí 7 výher a 8 porážek při aktivním skóre 29:25. Sobotní zápas nejstarších dorostů Teplic a Slovácka má tradiční výkop dopoledne v 11:00 a bude odehrán na UMT stadionu Lomská v Litvínově. Jako hlavní rozhodčí byl na toto utkání delegován pan Jan Petřík a na čarách mu budou asistovat pánové Libor Šimeček a Pavel Krupka.

Mladší A dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem po skončení duelu devatenáctek vyzve stejně staré hráče fotbalového klubu z Uherského Hradiště - tým 1.FC SLOVÁCKO U17. Mladí tepličtí Skláři odehrají  mistrovské utkání 16.kola I.Celostátní ligy U17 proti Slovácku vedenému hlavním trenérem Miroslavem Hlahůlkem a jeho asistentem Václavem Macečekem v pátek 24.11. od 13:15 na umělém trávníku stadionu Lomská v Litvínově. Sedmnáctce Slovácka aktuálně náleží 5.místo v ligové tabulce s bilancí 10 výher a 5 porážek s aktivním skóre 22:20. Duel mladších A dorostů Teplic a Slovácka bude řídit jako hlavní rozhodčí pan Libor Šimeček a na čarách mu budou asistovat pánové Jan Petřík a Pavel Krupka.

Starší B dorost FK TEPLICE U18 vedený trenérem Petrem Růžičkou odehraje mistrovské utkání dohrávaného 1.kola České ligy staršího dorostu U19 B na hřišti soupeře, kterým tentokrát bude tým AC SPARTA PRAHA U18.  Nedělní zápas s netradičním výkopem ve 12:15 až po vzájemném duelu týmů U16 bude odehrán na UMT tréninkového centra pražské Sparty na Strahově a  řídí ho jako hlavní rozhodčí pan Jan Švorc a na čarách mu budou asistovat pánové Roman Zloch a Lukáš Andras. Osmnáctka Sparty vedená trenéry Pavlem Čunátem, Erichem Brabcem a Miroslavem Kriegem je momentálně na druhé přícce ligové tabulky s bilancí 10 výher a 4 porážek při vysoce aktivním skóre 47:15.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenéry Ladislavem Jamrichem, Radimem Laiblem a Vladimírem Köckem změří síly s mladšími dorostenci týmu AC SPARTA PRAHA U16. Zápas nejmladších dorostenců Sparty a Teplic je na programu netradičně dopoledne již od  10:00 ještě před vzájemným utkáním osmnáctek a bude odehrán také na UMT FCM AC Sparta Praha na velkém strahovském stadionu. Sparťanská šestnáctka vedená trenérem Petrem Janouškem a jeho asistentem Lukášem Blážou se momentálně vyhřívá na samotném čele ligové tabulky s úctyhodnou bilancí 13 výher a 1 porážky při neuvěřitelném skóre 73:8.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za důležitými ligovými body.

- 16.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FK TEPLICE U19    vs.   1.FC Slovácko U19