Program dorostů o víkendu 7. a 8.10.

DOROSTY U19 A U17 MAJÍ NA PROGRAMU V SOBOTU MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 9.KOLA I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY, KDY ZAJÍŽDÍ NA HŘIŠTĚ FOTBALOVÉHO KLUBU FC VIKTORIA PLZEŇ.

DOROSTY U18 A U16 SVÁ MISTROVSKÁ UTKÁNÍ ODEHRAJÍ V NEDĚLI, KDY HOSTÍ V DOMÁCÍM AZYLU V LEDVICÍCH TÝMY FK ČÁSLAV.

V sobotu 7.10. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 9.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 zabojuje o mistrovské body na hřiště FC VIKTORIA PLZEŇ.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky v minulém kole v domácím prostředí přestříleli ostravský Baník a chtějí dovézt body i z horké půdy plzeňské Viktorie. Západočeši se pod vedením trenérů Jiřího Žiláka a Pavla Fořta aktuálně nachází na 7.příčce v ligové tabulce s bilancí 5 výher a 4 porážek při aktivním skóre 21:10. Sobotní zápas nejstarších dorostů Plzně a Teplic má tradiční výkop dopoledne v 11:00 na přírodním trávníku v Luční ulici nedaleko plzeňské Doosan arény. Na utkání byl delegován jako hlavní rozhodčí pan David Hock a na čarách mu budou asistovat pánové Martin Hányš a Jan Aubrecht.

Mladší A dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem po skončení duelu devatenáctek vyzve stejně staré hráče západočeského fotbalového klubu FC VIKTORIA PLZEŇ.

Mladí tepličtí Skláři odehrají  mistrovské utkání 9.kola I.Celostátní ligy U17 proti plzeňské Viktorii hrající pod taktovkou trenérského dua Josef Parlásek a Jaroslav Kovařík v sobotu 7.10. od 13:15 na přírodním trávníku areálu v Luční ulici v Plzni. Sedmnáctka Plzně se aktuálně usadila na 3.příčce ligové tabulky, kdy z 9-ti odehraných kol dokázala 8 krát zvítězit ( ! ) s aktivním skóre 26:12 a před ní jsou jen dva dosud neporažené pražské celky - Slavie a Sparta.

Starší B dorost FK TEPLICE U18 vedený trenérem Petrem Růžičkou odehraje mistrovské utkání 9.kola České ligy staršího dorostu U19 B na domácím hřišti, kde tentokrát hostí nejstarší dorost FK ČÁSLAV U19.

Nedělní zápas s výkopem v 11:00 na přírodním trávníku fotbalového areálu SK Viktorie Ledvice řídí jako hlavní rozhodčí pan Tomáš Kyncl a na čarách mu budou asistovat pánové Jiří Šmid a Josef Zitko.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenérským triem Jamrich - Laibl - Köck změří síly se staršími hráči týmu FK ČÁSLAV U17.

Zápas nejmladších dorostenců Teplic a mladšího A dorostu z Čáslavi je na programu od 13:15 také na přírodním trávníku fotbalového areálu SK Viktorie Ledvice v ulici Hřbitovní čp.1212.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za důležitými ligovými body.

- 9.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FC Viktoria Plzeň U19    vs.   FK TEPLICE U19