Program dorostů na víkend 9. a 10.9.

DOROSTY U19 A U17 MAJÍ NA PROGRAMU V SOBOTU MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 5.KOLA I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY, KDY ZAJÍŽDÍ NA HŘIŠTĚ FOTBALOVÉHO KLUBU FC FASTAV ZLÍN.

DOROSTY U18 A U16 V RÁMCI MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ 5.KOLA ČESKÉ LIGY DOROSTU PŘIVÍTAJÍ NA DOMÁCÍM HŘIŠTI O ROK STARŠÍ TÝMY MFK CHRUDIM.

V sobotu 9.9. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 5.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 bude bojovat o mistrovské body ve Sportovním centru Vršava proti domácímu týmu FC FASTAV ZLÍN U19.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky budou bojovat proti Ševcům ze Zlína, kteří také neprožívají povedený start do sezóny, kdy z dosavadních 5 utkání dokázali zvítězit pouze jednou, a to v domácím prostředí 3:0 ( ! ) nad ambiciózním Slováckem. A právě doma jsou svěřenci trenérů Jaroslava Matějíčka a Romana Dobeše velmi nebezpeční a odvézt body se Zlína je vždy velmi těžké. Sobotní zápas na přírodním trávníku areálu Vlastislava Marečka s výkopem netradičně již v 10:30 hodin řídí jako hlavní rozhodčí pan Radim Dresler a na čarách mu budou asistovat pánové Leoš Kneisl a Zdeněk Kneisl.

Mladší A dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem po skončení duelu devatenáctek vyzve stejně staré hráče FC FASTAV ZLÍN U17. Mladí tepličtí Skláři se střetnou na zlínské Vršavě se svěřenci trenérů Radka Matulíka a Milana Otépky v duelu 5.kola I.Celostátní ligy U17 od 12:45 na přírodním trávníku areálu Vlastislava Marečka ve Zlíně.

Starší B dorost FK TEPLICE U18 vedený trenérem Petrem Růžičkou odehraje mistrovské utkání 5.kola České ligy staršího dorostu U19 B na domácím hřišti proti nejstaršímu dorostu MFK CHRUDIM U19.  Nedělní zápas s výkopem v 11:00 na přírodním trávníku hřiště SK Viktorie Ledvice řídí jako hlavní rozhodčí pan Tomáš Baum a na čarách mu budou asistovat pánové Jiří Sedláček a Martin Matas.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenérským triem Jamrich - Laibl - Köck změří síly se staršími hráči týmu MFK CHRUDIM U17. Zápas nejmladších dorostenců Teplic a mladšího A dorostu z Chrudimi je na programu od 13:15 také na přírodním trávníku SK Viktorie Ledvice v ulici Hřbitovní čp.1212 nedaleko ledvické elektrárny.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za důležitými ligovými body.

- 5.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FC FASTAV ZLÍN U19    vs.   FK TEPLICE U19