Program dorostů na víkend 5. a 6.8.

DOROSTY U19 A U17 JIŽ TENTO VÍKEND ZAHÁJÍ ÚVODNÍMI ZÁPASY NOVÝ ROČNÍK I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY, KDY V SOBOTU ZAJÍŽDÍ NA HŘIŠTĚ TÝMU FK MLADÁ BOLESLAV. DOROSTY U18 A U16  PŘED ZAHÁJENÍM MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ JEŠTĚ TENTO A PŘÍŠTÍ VÍKEND POKRAČUJÍ V SÉRII PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ A TUTO SOBOTU JSOU HOSTY MOSTECKÉHO FOTBALOVÉHO KLUBU V AREÁLU ČEPIROHY.

V sobotu 5.8. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci předehrávaného 17.kola zahájí nový ročník I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 na hřišti týmu FK MLADÁ BOLESLAV.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky jsou po náročné letní přípravě nažhaveni na úvodní ligový duel a chtějí z horké půdy v Boleslavi přivézt na Stínadla mistrovské body. Sobotní duel nejstarších dorostů Teplic a Mladé Boleslavi na přírodním trávníku Městského stadionu v Boleslavi v ulici U Stadionu čp. 1118  s tradičním výkopem v 11:00 řídí jako hlavní rozhodčí pan Petr Vít a na čarách mu budou asistovat pánové David Lafek a Michal Štefan.

Mladší dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem zajíždí stejně jako teplická devatenáctka na hřiště týmu FK MLADÁ BOLESLAV. Duel předehrávaného 17.kola I.Celostátní ligy U17 mezi mladšími dorostenci Teplic a Mladé Boleslavi má výkop ve 13:15 na přírodním trávníku areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi.

Starší B dorost FK TEPLICE U18 vedený trenérem Petrem Růžičkou zajíždí na hřiště MOSTECKÉHO FK U19. Další z řady přípravných duelů sehraje teplická osmnáctka proti starším hráčům Mostu od 10:30 na přírodním trávníku zrekonstruovaného fotbalového areálu Čepirohy v ulici U Rybníka čp. 151.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenéry Jamrichem, Laiblem a Köckem stejně jako teplická osmnáctka změří síly s hráči o rok staršími, s reprezentanty MOSTECKÉHO FOTBALOVÉHO KLUBU věkové kategorie U17. Zápas je na programu od 12:30 na přírodním trávníku fotbalového areálu Čepirohy.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za prvními ligovými body a také v pokračující letní přípravě.

- 17.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FK MLADÁ BOLESLAV    vs.   F K  T E P L I C E