Program dorostů na víkend 26. a 27.8.

DOROSTY U19 A U17 MAJÍ NA PROGRAMU V SOBOTU MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 3.KOLA I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY, KDY HOSTÍ NA DOMÁCÍM HŘIŠTI STEJNĚ STARÉ TÝMY FOTBALOVÉHO KLUBU AC SPARTA PRAHA. DOROSTY U18 A U16 TENTOKRÁT ZAJÍŽDÍ K MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ 3.KOLA ČESKÉ LIGY DOROSTU NA HŘIŠTĚ TÝMŮ FK ADMIRA PRAHA.

V sobotu 26.8. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 3.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 hostí na domácí půdě v Duchcově obhájce titulu - tým AC SPARTA PRAHA.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky stále čekají na první mistrovské body v nové sezóně. Skláři by rádi bodový půst zastavili co možná nejdříve a pokusí se tak body získat již v sobotu proti nejlepšímu týmu posledních let věkové kategorie U19, který momentálně válcuje své soupeře pod vedením hlavního trenéra Miroslava Kriega a jeho asistentů - Ericha Brabce a Pavla Čunáta. Sobotní zápas na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov s tradičním výkopem v 11:00 hodin řídí jako hlavní rozhodčí pan Milan Matějček a na čarách mu budou asistovat pánové Ivan Teuber a Libor Šimeček.

Mladší A dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem po skončení duelu devatenáctek hostí na domácím hřišti v Duchcově tým AC SPARTA PRAHA. Defenzivu teplických Sklářů prověří skvělá sparťanská ofenziva pod vedením hlavního kouče Davida Holoubka a asistenta Martina Bubeníka, která v dosavadních dvou mistrovských duelech vstřelila úctyhodných 11 branek. Duel 3.kola I.Celostátní ligy U17 mezi mladšími "A" dorostenci Teplic a Sparty má výkop ve 13:15 na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov v ulici Teplická.

Starší B dorost FK TEPLICE U18 vedený trenérem Petrem Růžičkou sehraje mistrovské utkání 3.kola České ligy staršího dorostu U19 B na hřišti nejstaršího dorostu z pražských Kobylis - týmu FK ADMIRA PRAHA U19.  Nedělní zápas s výkopem v 10:00 na přírodním trávníku areálu ZŠ Hovorčovická řídí jako hlavní rozhodčí pan Jan Hurych a na čarách mu budou asistovat pánové Michal Jeřábek a Pavel Chrenko.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenéry Jamrichem, Laiblem a Köckem změří síly s hráči týmu FK ADMIRA PRAHA U17. Zápas mladšího A dorostu pražské Admiry a nejmladších dorostenců Teplic je na programu od 12:15 na přírodním trávníku Základní školy v ulici Hovorčovická č. 1281/11 na Praze 8 ve čtvrti Kobylisy.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za důležitými ligovými body.

- 3.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FK TEPLICE U19    vs.   AC SPARTA PRAHA U19