Program dorostů na víkend 2. a 3.9.

DOROSTY U19 A U17 MAJÍ NA PROGRAMU V SOBOTU MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 4.KOLA I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY, KDY HOSTÍ NA DOMÁCÍM HŘIŠTI STEJNĚ STARÉ TÝMY FOTBALOVÉHO KLUBU 1.FK PŘÍBRAM. DOROSTY U18 A U16 TENTOKRÁT ZAJÍŽDÍ K MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ 4.KOLA ČESKÉ LIGY DOROSTU NA HŘIŠTĚ TÝMŮ FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ.

V sobotu 2.9. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 4.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 hostí na domácím hřišti v Duchcově tým 1.FK PŘÍBRAM.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky stále čekají na první mistrovské body v nové sezóně. Skláři by rádi bodový půst zastavili právě proti svěřencům bývalého ligového kanonýra Daniela Huňi, kterým po odehraných 4 kolech s bilancí 1 výhry a 3 proher s 6 vstřelenými a 8 obdrženými brankami aktuálně patří 14.místo. Sobotní zápas na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov s tradičním výkopem v 11:00 hodin řídí jako hlavní rozhodčí pan Miroslav Fišer a na čarách mu budou asistovat pánové Karel Hanousek a Jan Krupa.

Mladší A dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem po skončení duelu devatenáctek hostí na domácím hřišti v Duchcově také tým hrající v černo-zelených barvách - tým 1.FK PŘÍBRAM. Mladí tepličtí Skláři vyzvou v dalším duelu na domácí půdě svěřence trenérů Josefa Strejce a Leoše Hviždě. Oba soupeři by rádi v tomto utkání získali plný počet mistrovských bodů a odpoutali se tak ze spodních pater ligové tabulky. Duel 4.kola I.Celostátní ligy U17 mezi mladšími "A" dorostenci Teplic a Příbrami má výkop ve 13:15 na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov v Teplické ulici.

Starší B dorost FK TEPLICE U18 vedený trenérem Petrem Růžičkou sehraje mistrovské utkání 4.kola České ligy staršího dorostu U19 B na hřišti nejstaršího dorostu z městské části Hradce Králové zvané Kukleny - týmu FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U19.  Nedělní zápas s výkopem v 10:00 na přírodním trávníku fotbalového areálu hradecké Olympie v Kuklenách řídí jako hlavní rozhodčí pan Ondřej Brychta a na čarách mu budou asistovat pánové Tomáš Rychtár a Adam Jiříček.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenérským triem Jamrich - Laibl - Köck změří síly se staršími hráči týmu FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ U17. Zápas mladšího A dorostu hradecké Olympie a nejmladších dorostenců Teplic je na programu od 12:15 na přírodním trávníku areálu v Kuklenách v ulici Pardubická 768/8A v Hradci Králové.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za důležitými ligovými body.

- 4.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FK TEPLICE U19    vs.   1.FK PŘÍBRAM U19