Program dorostů na víkend 19. a 20.8.

DOROSTY U19 A U17 MAJÍ NA PROGRAMU V SOBOTU DALŠÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY, KDY ZAJÍŽDÍ NA HŘIŠTĚ TÝMU FK PARDUBICE. DOROSTY U18 A U16 TENTO VÍKEND ZAHÁJÍ SVÉ MISTROVSKÉ SOUTĚŽE, KDYŽ V LEDVICÍCH HOSTÍ O ROK STARŠÍ TÝMY FK DUKLA PRAHA.

V sobotu 19.8. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 2.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 zajíždí na hřiště FK PARDUBICE.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky chtějí ve třetím mistrovském utkání získat první mistrovské body. Pardubičtí, které vede trenér Ludvík Zajíc, se prezentují jako velmi houževnatý protivník, který dostává málo branek a na domácím hřišti je velmi silný. Sobotní zápas na přírodním trávníku areálu v Ohrazenicích s výkopem tentokrát až ve 13:15 řídí jako hlavní rozhodčí pan Vojtěch Severýn a na čarách mu budou asistovat pánové Lukáš Hůlka a Lukáš Slavíček.

Mladší A dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem odjíždí v sobotu ráno společně s U19 k mistrovskému utkání na hřiště týmu FK PARDUBICE. Duel 2.kola I.Celostátní ligy U17 mezi mladšími dorostenci Pardubic a Teplic má výkop v 15:30 na přírodním trávníku pardubického areálu v Ohrazenicích v ulici Marie Majerové čp. 215.

Starší B dorost FK TEPLICE U18 vedený trenérem Petrem Růžičkou sehraje úvodní mistrovské utkání České ligy staršího dorostu U19 B, když na domácím hřišti přivítá hráče FK DUKLA PRAHA U19.  Nedělní zápas s výkopem v 10:15 na přírodním trávníku areálu SK Viktorie Ledvice řídí jako hlavní rozhodčí pan Pavel Krupka a na čarách mu budou asistovat pánové Roman Linhart a Filip Živnůstka.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenéry Jamrichem, Laiblem a Köckem změří síly s hráči týmu FK DUKLA PRAHA U17. Zápas nejmladších dorostenců Teplic a mladšího A dorostu Dukly je na programu od 12:30 na přírodním trávníku v Ledvicích v ulici Hřbitovní 1212.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za důležitými ligovými body.

- 2.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FK PARDUBICE    vs.   FK TEPLICE U19