Program dorostů na víkend 16. a 17.9.

DOROSTY U19 A U17 MAJÍ NA PROGRAMU V SOBOTU MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 6.KOLA I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY, KDY NA DOMÁCÍM HŘIŠTI HOSTÍ TÝMY FOTBALOVÉHO KLUBU BOHEMIANS PRAHA 1905.

DOROSTY U18 A U16 V RÁMCI MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ 6.KOLA ČESKÉ LIGY DOROSTU U19 B A U17 B ZAJÍŽDÍ NA HŘIŠTĚ O ROK STARŠÍCH TÝMŮ FK ÚSTÍ NAD LABEM.

V sobotu 16.9. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 6.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 zabojuje o mistrovské body na domácím hřišti stadionu FK Duchcov s pražskými Klokany - týmem BOHEMIANS PRAHA 1905 U19.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky jsou odhodláni po úterním zisku dvou mistrovských bodů proti Příbrami přidat do ligové tabulky další a to právě v souboji s pražskými Bohemians. Klokani pod vedením hlavního trenéra Daniela Kordy v minulém kole doma porazili 2:1 houževnaté Pardubice a aktuálně jim patří 11.příčka s vyrovnanou bilancí 3 výher a 3 porážek. Sobotní zápas na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov v Teplické ulici s tradičním výkopem v 11:00  řídí jako hlavní rozhodčí pan Miloš Vitner a na čarách mu budou asistovat pánové Tomáš Baum a Jan Hanzal.

Mladší A dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem po skončení duelu devatenáctek vyzve stejně staré hráče BOHEMIANS PRAHA U17. Mladí tepličtí Skláři se střetnou se svěřenci trenérů Jana a Josefa Švimberských v duelu 6.kola I.Celostátní ligy U17 od 13:15 na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov v Teplické ulici.

Starší B dorost FK TEPLICE U18 vedený trenérem Petrem Růžičkou odehraje mistrovské utkání 6.kola České ligy staršího dorostu U19 B na hřišti soupeře, kterým tentokrát bude nejstarší dorost FK ÚSTÍ NAD LABEM U19.  Nedělní zápas s výkopem v 10:00 na přírodním trávníku tréninkového centra FK Ústí nad Labem na Klíši řídí jako hlavní rozhodčí pan Libor Šimeček a na čarách mu budou asistovat pánové Jan Vacek a Miroslav Teska.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenérským triem Jamrich - Laibl - Köck změří síly se staršími hráči týmu FK ÚSTÍ NAD LABEM U17. Zápas nejmladších dorostenců Teplic a mladšího A dorostu z Ústí je na programu od 12:00 také na přírodním trávníku TC Klíše hned vedle sportovní haly Sluneta v ústecké Jateční ulici.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za důležitými ligovými body.

- 6.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FK TEPLICE U19    vs.   Bohemians Praha U19