Program dorostů na víkend 12. a 13.8.

DOROSTY U19 A U17 MAJÍ NA PROGRAMU JIŽ DRUHÉ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY, KDY V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ PŘIVÍTAJÍ TÝMY SK SLAVIA PRAHA. DOROSTY U18 A U16 TÝDEN PŘED ZAHÁJENÍM SVÝCH MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ ODEHRAJÍ ZÁVĚREČNÁ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ NA HŘIŠTI FK MLADÁ BOLESLAV.

V sobotu 12.8. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 1.kola nového ročníku I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 hostí na stadionu FK Duchcov tým SK SLAVIA PRAHA.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky po velmi dobrém výkonu na hřišti v Boleslavi, který bohužel nepřinesl kýžený bodový zisk, chtějí předvést proti Sešívaným ještě kvalitnější výkon a chtějí si na své konto připsat první ligové body v nové sezóně. Slávisté pod vedením Pavla Trávníka a Karla Pitáka budou chtít po domácí penaltové prohře s Pardubicemi jistě také naplno bodovat a tak duel nejstarších dorostenců Teplic a Slavie již dopředu slibuje velmi zajímavé utkání. Sobotní zápas na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov  s tradičním výkopem v 11:00 řídí jako hlavní rozhodčí pan Ondřej Černý a na čarách mu budou asistovat pánové Tomáš Kyncl a Pavel Krupka.

Mladší A dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem hostí stejně jako teplická devatenáctka v Duchcově tým SK SLAVIA PRAHA. Sešívaní svěřenci trenérů Milana Titěry a Marka Jarolíma budou mladým teplickým Sklářům těžkým soupeřem, ale po výborném výkonu Žlutomodrých v minulém týdnu na hřišti v Boleslavi rozhodně ne soupeřem nepřekonatelným. Duel 1.kola I.Celostátní ligy U17 mezi mladšími dorostenci Teplic a Slavie má výkop ve 13:15 na přírodním trávníku stadionu FK Duchcov v Husově ulici.

Starší B dorost FK TEPLICE U18 vedený trenérem Petrem Růžičkou zajíždí na hřiště týmu FK MLADÁ BOLESLAV.  Poslední z řady přípravných duelů sehraje teplická osmnáctka proti stejně starým svěřencům kouče Jana Navrátila od 11:00 na přírodním trávníku Městského stadionu FK Mladá Boleslav.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenéry Jamrichem, Laiblem a Köckem po vzoru teplické osmnáctky změří síly se stejně starými vrstevníky FK MLADÁ BOLESLAV, kteří hrají pod taktovkou trenéra Petra Hufa. Zápas nejmladších dorostenců Teplic a Boleslavi je na programu od 13:00 na přírodním trávníku Městského stadionu v Boleslavi v ulici U Stadionu čp. 1118.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za důležitými ligovými body a také v závěrečných přípravných utkáních nové sezóny.

- 1.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

FK TEPLICE U19    vs.   SK SLAVIA PRAHA