Předměřice - průběh

Žlutí v prvním zápase přehráli AP Orzel Zabkowice Slaskie 10:0. První zápas bílých byl dramatický až do poslední chvíle, když modrý tým z Ústí nad labem spíše přehrával a vytvořil si několik gólových příležitostí. Nakonec bohužel prohrál 1:2. Ve druhém kole skupiny narazili žlutí na červené kluky z ÚL. Úvod našim nevyšel a rázem prohrávali 0:3. Nakonec se nám podařilo jen snížit na konečných 2:3. Ve druhém zápase bílých s polským UKS Lechia Dzierzonow nám chybělo více důrazu a zakončení. Nakonec po výkonu, kterému chyběla jen lepší koncovka, jsme prohráli 1:2. Následoval velmi pěkný zápas žlutých s Hradcem Králové, ve kterém jsme 3 minuty před koncem vedli 5:2. V hektickém závěru se Hradci podařilo otočit výsledek na konečných 5:6, čímž jsme se připravili o postup do semifinále. Bílí se dočkali vítězství ve třetím zápase s Broumovem po dobrém výkonu 2:1. Zde jsme se potýkali opět s ne příliš častým zakončováním slibných akcí. Poslední zápas ve skupině skončil jednoznačným vítězstvím žlutých 7:0 nad FC Olympia HK. Podobně, jako v prvním zápase, jsme k výbornému výkonu přidali i branky. Bílí zakončili skupinu po slušném výkonu 3:5 s RMSK Cidlina Nový Bydžov. Vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodlo neproměňování šancí našeho týmu. V zápasech o umístění oba naše týmy zvítězili. Bílí 2:1 s FC Olympia HK a žlutí 7:1 s UKS Lechia Dzierzonow. Celkově jsme obsadili 5. (žlutý tým) a 7. (bílý tým) místo. Tým žlutých nastřílel nejvíce branek na turnaji a Alex Ingardia se stal nejlepším střelce.

Žlutý tým
Bílý tým