Pokyny pro hostující fanoušky SK Slavia Praha

Vzhledem k nadcházejícímu zápasu HET ligy mezi FK Teplice a SK Slavia Praha, který se uskuteční v sobotu 26. května od 16:00 hod. v AGC Aréně Na Stínadlech v Teplicích informuje FK Teplice fanoušky SK Slavia Praha o tom, jak bude probíhat organizace utkání.

Na stadionu Na Stínadlech v Teplicích budou pro fanoušky SK Slavia Praha vyhrazeny sektory 39 a 38 na východní tribuně, tedy tradiční sektory pro hostující fanoušky. Vchod G je speciálně určen pro rodiny s dětmi z řad slavistických příznivců, kteří míří na toto utkání a pro které je určen speciální oddělený sektor 38. Upozorňujeme také fanoušky SK Slavia Praha, kteří dorazí v dresech, šálách a nebo s dalšími symboly klubu, že nebudou vpuštěni mimo sektory určené pro hostující fanoušky, případně mohou být z ostatních sektorů vyvedeni pořadatelskou službou.

Doporučujeme všem návštěvníkům utkání si před nákupem vstupenky pečlivě a uváženě rozmyslet, odkud chtějí povzbuzovat svůj tým v průběhu utkání. Vstupenky do sektorů 39 a 38 budou v prodeji na pokladnách u sektoru hostů. Do těchto sektorů samozřejmě platí také vstupenky z internetového předprodeje a dětské vstupenky, internetové vstupenky je však potřeba mít vytištěny.

Děkujeme za respektování těchto organizačních pokynů.

Pokladny na stadionu budou otevřeny ve 14:00 hod., od 14:30 hod. pak bude otevřen vstup na stadion.