Pokyny pro fanoušky AC Sparta Praha před utkáním v Teplicích

Vzhledem k nadcházejícímu zápasu SYNOT ligy mezi FK Teplice a AC Sparta Praha, který se uskuteční v neděli 1. května od 17:00 hod. na Stadionu Na Stínadlech v Teplicích informuje FK Teplice fanoušky AC Sparta Praha o tom, jak bude probíhat organizace utkání.

Na stadionu Na Stínadlech v Teplicích bude pro fanoušky AC Sparta Praha vyhrazen sektor 39 a 38 na východní tribuně, tedy tradiční sektory pro hostující fanoušky. Speciálně pro toto utkání pak bude vyhrazen také rodinný sektor pro hostující fanoušky, který bude k dispozici fanouškům soupeře, kteří dorazí s malými dětmi. Tento sektor bude umístěn v sektorech 1 a 2 na hlavní tribuně.

Do sektoru 39 se očekává vstup fanoušků ultras a tradičních vlajkonošů hostujícího mužstva. Pro ostatní fanoušky s emblémy AC Sparta Praha jako je například replika dresu, tričko nebo šála bude vyhrazen sektor 38, rovněž na východní tribuně. Do sektorů 1 a 2 na hlavní tribuně nebudou vpuštěni žádní fanoušci soupeře, kteří dorazí na utkání bez dětského doprovodu.

Upozorňujeme fanoušky AC Sparta Praha, že z bezpečnostních důvodů nebudou osoby s jakýmikoliv znaky a emblémy hostujícího klubu vpuštěni do jiných sektorů na stadionu než těch, které jsou v těchto pokynech určeny. Tento zákaz bude uplatňován striktně v celém prostoru stadionu, v případě závažného porušení těchto pokynů je pořadatelská služba oprávněna fanouška z prostoru stadionu vyvést bez nároku na navrácení vstupného.

Doporučujeme všem návštěvníkům utkání si před nákupem vstupenky pečlivě a uváženě rozmyslet, odkud chtějí povzbuzovat svůj tým v průběhu utkání. Vstupenky do sektorů 39 a 38 budou v prodeji na pokladnách u sektoru hostů, vstupenky do rodinných sektorů hostujících fanoušků (sektory 1 a 2) na hlavní tribuně stadionu se budou prodávat na pokladnách u vstupu "A" na stadion směrem k hostujícímu sektoru.

Děkujeme za respektování těchto organizačních pokynů.

Pokladny na stadionu budou otevřeny v 15:00 hod.

Vstupné: Ceny vstupenek jsou pro utkání Synot ligy na hlavní tribunu 100,- Kč pro muže i ženy, na jižní a východní tribunu pak 100,- Kč pro muže a 50,- Kč pro ženy, včetně sektorů pro hostující fanoušky.
Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Dále uvádíme následující obecné informace vyplývající z návštěvního řádu stadionu Na Stínadlech:
1. Přístup do sektoru hostí je na Východní tribuně stadionu, vchod „H“, u vstupu jsou umístěny turnikety a příchozí budou podrobeni prohlídce. Upozorňujeme fanoušky AC Sparta Praha, že na vstupu budou podrobeni důkladné prohlídce, proto je žádáme, aby se na stadion dostavili včas.
2. Na stadion je zakázáno vnášet předměty, kterými by mohla být jakkoliv ohrožena bezpečnost osob a zázemí na stadionu nebo samotný průběh utkání. V případě podezřelého, či nevhodného chování před vstupem na stadion, má pořadatel právo vyzvat diváka, aby se legitimoval pořadatelské nebo bezpečnostní službě.
Kontrola při vstupu zabrání vnášení:
- jakékoliv pyrotechniky
- alkoholických nápojů a jiných nápojů v pevných lahvích
- papírové předměty, které nebudou dostatečně podlepeny alobalem
- bude probíhat namátková kontrola alkoholu a zjevně podnapilý návštěvník nebude vpuštěn do stadionu
- rozměrnější vlajky a transparenty
3. Vzhledem k tomu, že jsme doposud nebyli informováni ze strany AC Sparta Praha o připravovaném choreu hostujících fanoušků, pořadatelská služba nevpustí do sektoru žádné rozměrnější předměty, vlajky nebo transparenty.
U standardních fanouškovských vlajek žádáme, aby tyto nebyly vyvěšovány na místa, kde budou překrývat reklamní bannery. Upozorňujeme, že v takovém případě pořadatelská služba vlajku překrývající reklamní bannery odstraní.
4. Návštěvní řád stadionu Na Stínadlech je umístěn na internetu na stránce: www.fkteplice.cz