Permanentky jsou v prodeji!

V novém fanshopu na stadionu se od 1. července začnou prodávají permanentní vstupenky na nový soutěžní ročník. V rámci vstupného je také připraveno pro fanoušky několik novinek, veškeré informace najdete v tomto článku. Fanshop je během července otevřen v pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00.

Asi tou nejvýznamnější novinkou je otevření všech tribun majitelům všech permanentek i vstupenek. Na hlavní tribunu tak nově budou moci ženy i děti za cenu vstupného pro svou kategorii. "Vyšli jsme vstříc tatínkům a rodičům s dětmi obecně, kteří po zavedení elektronických turniketů již nemohli se svými ratolestmi na hlavní tribunu. Nově už tedy budou moci i majitelé zlevněných vstupenek kromě jižní a východní tribuny také na tu hlavní, tedy západní tribunu," vysvětluje tento krok Martin Kovařík, manažer marketingu a PR FK Teplice.

Další novinkou je ZLEVNĚNÁ permanentka, která nahrazuje ryze ženskou permanentku a nově si ji mohou zakoupit kromě žen také senioři nad 65 let věku a studenti při předložení platného studijního dokladu (ISIC, studentský průkaz). Navíc byla snížena cena této permanentky z původních 600 Kč na 300 Kč.

V letošním roce také nedochází ke klasické výměně permanentek, jak byli fanoušci každoročně zvyklí. Místenkové vstupenky si totiž budou moci ponechat pouze fanoušci, kteří permanentku na konkrétní místo dosud vlastnili. Nově si již místenkovou permanentku nebude možné zakoupit, proto není potřeba provádět výměnu permanentek, protože nebude možné někomu jeho místo vykoupit.

V prodeji tedy pro tuto sezónu budou čtyři kategorie permanentek, permanentka GOLD za 2000 Kč, která svému majiteli přinese jmenovku na svém sedadle, vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ na každém utkání a také dárek při nákupu permanentky, dále permanentka MUŽ za 1200 Kč, permanentka ZLEVNĚNÁ pro ženy, seniory nad 65 let a pro studenty za 300 Kč a permanentka DÍTĚ za 50 Kč, permanentka dítě bude navíc ZDARMA při nákupu další permanentky (GOLD, MUŽ nebo ZLEVNĚNÁ). Slevu 25% na nákup permanentních vstupenk pak budou mít členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2017/2018:
Permanentka GOLD - 2000 Kč
Permanentka MUŽ - 1200 Kč
Permanentka ZLEVNĚNÁ (žena, senior, student) - 300 Kč
Permanentka DÍTĚ (do 150ti cm) - 50 Kč (při nákupu permanentky GOLD, MUŽ nebo ZLEVNĚNÁ je dětská permanentka zdarma).

K poměrně výrazným změnám pak dochází u jednorázového vstupného na ligová utkání v sezóně 2017/2018. Jednorázové vstupné se nově dělí pouze na mužské, ženské a dětské pro děti do 150 cm. Ceny jednotlivých vstupenek jsou pak rozděleny do dvou kategorií - při nákupu na pokladně stadionu a při nákupu přes internet.

Pokud si koupím jednorázovou vstupenku MUŽ přes internet, tak ji získám za 110 Kč, pokud si ji koupím na pokladně stadionu tak za 130 Kč, ženská vstupenka bude na internetu k dostání za 55 Kč, na pokladně stadionu pak za 65 Kč. Děti do 150 cm mají stále vstup zdarma, pouze je potřeba vyzvednout si vstupenku na pokladně stadionu.

Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2017/2018:

Muž - 130 Kč (v internetovém předprodeji 110 Kč)
Žena - 65 Kč (v internetovém předprodeji 55 Kč)
Děti do 150 cm - 0 Kč

Vzhledem k mírnému zvýšení jednorázového vstupného se nyní ještě více vyplatí si zakoupit permanentku na následující sezónu. Úspora oproti jednorázovým lístkům je totiž opravdu značná.

Pokud si muž zakoupí permanentku za 1200 Kč, tak má vstup na všechna ligová utkání, na ligové generálky i na případné zápasy MOL Cupu, za jednorázové vstupné by tedy utratil minimálně 1750 Kč na internetu a dokonce 2050 Kč přímo na pokladně stadionu. Úspora je tedy více než 500 Kč, respektive více než 800 Kč.

Ještě více mohou ušetřit studenti a senioři, kteří si zakoupí permanentku za 300 Kč, ale v případě nákupu jednorázových vstupenek si kupují klasickou mužskou vstupenku. Pokud si tedy koupí permanentku tak ušetří minimálně 1450 Kč nebo dokonce 1750 Kč, pokud by si kupovali vstupenky přímo na pokladně.

Ženy si mohou koupit permanentku za 300 Kč, pokud si budou kupovat jednorázové vstupenky utratí za vstupenky 825 Kč na internetu nebo 975 Kč na pokladně stadionu, úspora je tedy stejně jako u muže minimálně 500 Kč.

Bonusový klub FK Teplice

Další velkou výhodou pro majitele permanentních vstupenek jsou slevy u více než 70 partnerů Bonusového klubu FK Teplice. S permanentkou totiž můžete využívat množství zajímavých slev.

S permanentkou FK Teplice získáte například každou středu 1+1 vstupenku zdarma v Premiere Cinemas, slevu 10% v Optice JJ, slevu až 15% ve Zlatnictví u Zámku, slevu 15% v Rybářském centru Trousil a u mnoha dalších firem a obchodů.