Permanentkáři FK Teplice budou od neděle opět soutěžit o zájezd na Kypr

Permanentka FK Teplice přináší svým majitelům řadu výhod, kromě volného vstupu na všechna domácí utkání FK Teplice a členství v Bonusovém klubu přináší i v tomto ročníku opět také speciální soutěž, kterou klub připravil se sportovní halou ARENA 68. Soutěží se totiž o o letecké zájezdy na prosluněný Kypr!

Tato soutěž probíhala už v minulém roce a jejím partnerem kromě sportovního areálu ARENA 68 byly také Originální hospodské brambůrky. Tři dvojice teplických permanentkářů tak po uplynulé sezóně strávili krásný týden na Kypru nedaleko Larnaky. "Zájezd na Kypr byl úžasný a moc se nám tam líbilo. Všechno proběhlo podle plánu a dovolenou jsme si náležitě užili. Děkujeme FK Teplice a dalším partnerům soutěže za úžasnou dovolenou," pochvalovali si například manželé Bekovi.

Krásnou dovolenou budou moci vyhrát opět tři dvojice teplických fanoušků. Od utkání s Jihlavou totiž každý vítěz poločasové soutěže postoupí do finále, které proběhne o poločase utkání Teplice - Sparta Praha v březnu příštího roku. Z tohoto finále pak vzejdou tři výherci, kteří si budou moci sebou vzít na Kypr někoho podle vlastního výběru.

Vila, ve které stráví svou týdenní dovolenou, se nachází v malebném městečku Pervolia nedaleko Larnaky na jihovýchodě Kypru a leží jen 200 metrů od moře. Vila má tři ložnice, koupelnu, obývací pokoj, vybavenou kuchyň, zahradu i vlastní bazén, navíc je vila také plně klimatizovaná a je vybavena veškerým zařízením včetně satelitní TV s českými programy a DVD přehrávačem. Přímo z vily je výhled na moře, součastí vybavení domu je i možnost využití automobilu.