Patrik Lácha odehrál většinu zápasu za reprezentaci U20

Reprezentace ČR do dvaceti let dnes odehrála přátelský zápas proti stejně starému výběru Polska. Utkání se hrálo v Opavě a čeští mladíci v něm soupeři podleli 1:2. V základní sestavě národního týmu vyběhl také teplický hráč Patrik Lácha. Na hřišti vydržel až do 65.minuty, kdy ho vystřídal Nešický. "Prohra nás samozřejmě mrzí, ale důležité bylo, že jsme viděli v akci všechny hráče a sehráli kvalitní přípravu," řekl kouč dvacítky Jakub Dovalil.

Lácha je momentálně na hostování v Baníku Most, kde zatím odehrál obě mistrovská utkání a v tom posledním proti Táborsku dokonce vstřelil branku.

Česká republika "20" - Polsko "20" 1:2 (0:0)
Gól ČR:
Skalák
Sestava ČR: Koubek - Hála, Brabec, Polom (75. Simerský), Frýdek (46. Lutonský) - Petrák (46. Jánoš), Lácha (65. Nešický), Skalák, Tusjak, Mareš (46. Masopust) - Hadaščok (46. Němec).