17.3.2017 | Němcová Leona

PU: FK Teplice – Iowa Rush

V mezinárodním utkání prohrály dívky FK Teplice 2:7. Teplicím se nedařila přesná kombinace a díky chybným rozehrávkám v obraně se dostával soupeř do šancí, které proměnil.

Začátek utkání byl ze strany domácí opatrný a dívky se nedostávaly do útočných akcí. Po poločase tak americký tým vedl 0:4. Druhý poločas byl o poznání lepší, Teplice si vytvořili několik šancí a vyslali také povedené střely na bránu. V 54 minutě padl gól po umístěné střele z přímého kopu, o tuto střelu se postarala Denisa Rezková. Ke konci poločasu se k míči dostala Bolfiková, která se uvolnila a snížila na konečný stav 2:7.

„První poločas byl poznamenám tím, že naše děvčata jsou zvyklá hrát jen na polovinu hřiště. Z toho to pramenilo spoustu chyb a soupeř nás trestal lacinými góly. Po změně stran jsme dokázali srovnat hru a zlepšit kombinaci, ale důraznější byli opět soupeřky. Je třeba zvednout hlavu a poučit se z chyb, protože nás už příští týden čeká první jarní mistrovské utkání.” – hodnotí utkání Stanislav Pacanda, trenér Teplic.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež