Odjede v sobotu jeden šťastlivec ve zbrusu novém voze domů?

Skutečně, velkou možnost vyhrát automobil značky Ford od společnosti AUTO IN mají fanoušci FK Teplice v této sezóně na domácích utkáních žlutomodrého celku. Soutěž, která nemá v českém fotbale obdoby probíhá během celého ročníku HET ligy 2017/2018. Obrovskou šanci vyhrát mají fanoušci už sobotu při zápase proti pražské Spartě.

Při každém domácím utkání, ve kterém návštěvnost překročí 8000 diváků odjede jeden z fanoušků na zápase ve zbrusu novém voze Ford Ka+, pokud návštěvnost překročí 12000 diváků, bude se soutěžit dokonce o automobil Ford Focus! Automobil získá fanoušek do osobního vlastnictví! Na každém zápase, na kterém bude alespoň 5000 diváků se pak bude soutěžit také o dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč do obchodního centra Olympia Teplice.

Možnost vyhrát tyto zajímavé ceny dostanou všichni fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky nebo permanentky a jejichž čárové kódy budou v turniketovém systému přítomny na stadionu. Žlutý Ford Ka+, o který se bude soutěžit, si můžete prohlédnout v teplické Olympii, kde je vystaven. Při každém domácím utkání je automobil navíc přímo u hrací plochy.

Utkání se Spartou Praha se hraje v sobotu 31. března od 18:00, předprodej lístků probíhá ZDE nebo ve fanshopu na stadionu, který má otevřeno v pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00 hod.