Na sobotní utkání s Duklou je vstup zdarma!

Pro muže, ženy i děti bude na sobotní poslední ligové utkání vstup zdarma, všichni se tak budou moci přijít rozloučit s teplickou legendou Štěpánem Vachouškem, který míří do fotbalového důchodu, a také podpořit teplické fotbalisty v boji o čtvrté místo v tabulce, které by znamenalo vstupenku do fotbalové Evropy.

Žlutomodří ztrácí před posledním kolem na Mladou Boleslav jeden bod, pokud v tomto kole zvítězí a současně středočeský klub nevyhraje v Liberci, tak se budou moci těšit na předkolo Evropské ligy. Více napoví již sobotní zápas, kdy na Stínadla přejede v 17:00 Dukla Praha. Vstupné je pro všechny zdarma, proto se nabízí ideální spojení krásného sobotního dne, oslav zahájení lázeňské sezóny a ligového fotbalu. Pro prvních 500 příchozích je navíc připraveno k prvnímu pivu druhé zdarma.