Na Stínadlech proběhl nábor malých fotbalistů

Ve středu 22.9. v odpoledních hodinách proběhl nábor malých fotbalistů do přípravkových kategorií na hlavní hrací ploše AGC Arény. Pod vedením koordinátora přípravek Petra Háši a šéftrenérky dívčího úseku Barbory Cankářové si děti vyzkoušeli různé pohybové aktivity. Zároveň zde v těsné blízkosti probíhal trénink kategorií U6, U7 a U8, ke kterému se aktivně  připojil maskot teplického fotbalového klubu - gepardice Jane a také hráči A-mužstva Jan Shejbal, Matěj Radosta a přihlížel i rekonvalescent Patrik Žitný.

Vedení mládeže FK Teplice bylo potěšeno zájmem malých fotbalistů o žluto-modrý dres a chtělo by jim tímto způsobem poděkovat za jejich účast na náboru.

"Budeme velice rádi pokud se budou chtít stát novými hráči nebo hráčkami přípravkových družstev nejmladších Sklářů a Sklářek a aktivně se během příštího týdne zapojí do tréninkového procesu přípravek FK Teplice" řekl koordinátor náboru a teplický trenér Petr Háša.

Závěrem je také potřeba vyjádřit obrovský dík všem zúčastněným trenérům, hráčům A-týmu a také gepardici Jane za jejich účast na náboru a maximální snahu o zaujetí nových malých fotbalistů a fotbalistek.