Milan Matula ukončil smlouvu v FK Teplice

V poslední době došlo v teplickém kádru k několika změnám. Své působení v FK Teplice ukončil obránce Milan Matula, který na Stínadlech ukončil smlouvu a jeho další kroky nejspíše povedou do nižších soutěží v Německu. "S Milanem jsme se shodli, že jeho herní vytížení by už v Teplicích bylo minimální, proto pro obě strany bylo lepší zvolit cestu ukončení smlouvy, v čemž hrálo roli i Milanovo každodenní dojíždění z Liberce," vysvětluje odchod po sedmi letech věrných služeb sportovní ředitel Jan Skýpala.

Milan Matula přišel na Stínadla v září 2008 a hned ve své první sezóně s týmem vybojoval vítězství v domácím poháru. Za více než sedm let stihl v Teplicích 164 ligových utkání, ve kterých nejčastěji nastupoval na postech stopera, pravého obránce nebo defenzivního záložníka. Téměř dvě sezóny byl Milan Matula také kapitánem týmu, který vedl mužstvo do zápasů. Brzy dvaatřicetiletému hráči patří za jeho působení v Teplicích velké poděkování, klub se s ním oficiálně rozloučí před posledním domácím zápasem s Duklou Praha 11. května.