Michal Jeřábek: Doufám, že fanoušci dorazí v hojném počtu

Reprezentační pauza je u konce, v neděli přijede na Stínadla pražská Slavia i s novým koučem Jaroslavem Šilhavým. Od čtvrt na sedm bude borce v sešívaných dresech chtít pokořit i stoper Sklářů Michal Jeřábek, který zatím odehrál všech pět zápasů nové sezony. Na příjezd Slavie už je pořádně nažhavený, stejně tak jako jsou i jeho spoluhráči.

V neděli vás čeká zápas se Slavií, co od něho můžeme čekat?
Bude to těžké utkání. Nevíme, co se bude ve Slavii dít. Neměla dobrý začátek, bude tedy chtít přijet a urvat body. My jsme ale doma, ze dvou domácích zápasů máme jeden bod. Budeme tedy chtít předchozí ztráty vynahradit a vyhrát.

Slavia má nového trenéra, což většinou znamená nový impuls.
Já myslím, že určitě to tak bude. Každý hráč se pod novým koučem bude chtít předvést, všichni budou mít stejnou startovací lajnu, je to tudíž takové nečitelné. My se musíme dobře připravit a získat tři body!

Zatím jich máte osm. Jaký to je vstup do sezony?
Myslím, že se nám povedl nad očekávání. Ze začátku máme těžké soupeře, osm bodů v pěti kolech je dobrých, ale je to jen pět kol, sezona bude dlouhá. Musíme získávat body co nejčastěji, i teď v neděli.

A hlavně před domácím publikem, které chodí na Stínadla v hojném počtu.
Očekávám, že i na Slavii přijede hodně lidí. Bude to atraktivní utkání, tak doufám, že fanoušci dorazí v co nejhojnějším počtu!