Martin Fillo: Doufám, že zranění nebude vážné

V první půli byl rozdílovým hráčem. Martin Fillo se předvedl ve formě, která ho zdobila na jaře. Dokonce otevřel v 35. minutě skóre. Poté ale podstoupil souboj, vinou jehož musel po obrátce ze hry odstoupit a duel dokoukat ze střídačky.

Dal si první gól zápasu. Jaký byl?
Byl z rohu. Krobík to tam krásně zakroutil na první tyč. Míč minul první dva hráče a já to tam dal levou placírkou pod víko.

Chvíli před tím jsem zaslechl z hlediště nějakou negaci, možná tebe osobně to nakoplo, protože jsi pak i slavil takovým tím klasickým „slyším vás?“
Přišlo mi, že po každém zkaženém balónu na nás lidi něco řvou, tak proto taková oslava s rukama u uší. (úsměv)

Nakonec diváci viděli tři góly a ve druhé půli z vaši strany i fotbal, ve kterém byla lehkost.
Byl to hezký fotbal, dali jsme tři góly, vyhráli 3:0. Myslím, že jsme předvedli dobrý fotbal.

Museli jste být na začátku trpělivý a čekat, že šance přijdou, že?
V lize není žádný soupeř slabý. Hráli jsme trpělivě a přineslo to své ovoce. Měli jsme pasáže, kdy se nám dařilo, pak také pasáže, když se tolik nedařilo. Ale zápas to byl docela pěkný a doufám, že si to lidi nakonec i užili.

Ty si ho ale nedohrál, brzy po půli si střídal. Bylo to zranění z těch dvou tří nedovolených zákroků, která na tebe soupeř udělal?
Bylo tam víc zákroků, ale vše v pohodě. Pak jsem šel do jednoho střetu, blbě jsem dopadl, zvrtl jsem si kotník. Proto jsem nedohrál. Vzal jsem si o poločase prášek a doufal, že to přejde, ale nešlo to. Doufám, že to nebude nic vážného.

Jaké pak bylo sledovat utkání z lavičky?
Kluci hráli velmi dobře. I ti, co střídali. Myslím, že tam nechali srdce. Bylo tam i spoustu zajímavých kombinací.