Martin Fillo: Atmosféra byla super

Martin Fillo byl v neděním Edenu bez diskuze mužem zápasu. Jeho Teplice prohrály se Slavií 1:2, za výkon, který předvedly, však zaslouží absolutorium.

Vynikající výkon na body v Edenu nestačil. Ale určitě vás může těšit to, co jste v Edenu předvedli…
Pro nás je hlavně zklamání, když inkasujeme v 85. minutě ze standardky. Na konci jsme se dostali pod tlak a jedna standardka nám tam bohužel spadla. Je to škoda.

Co se dalo udělat při té standardce lépe?
Ona tam létala jedna za druhou. Jiné šance ale slávisti neměli. Těžko říct, oni mají hrozně vysoký hráče, Sýkora to na ně dobře kope.

Co tvoje branka? Přiletěl si do vápna jak létající Holanďan Van Persie!
Čekal jsem, že Krobík dá do vápna svůj pověstný centr. Trefilo mě to přímo do hlavy, byl to hezký gól.

Právě Jan Krob mohl přidat druhou branku na začátku druhé půle. Co se tam stalo?
Nevím, jestli to nestačil trefit. Ale byla to velká škoda, protože jsme mohli vést a něco si z Edenu odvézt. Je těžké spekulovat, domů jedeme bez bodu.

Každopádně výkon, kterým jste se prezentovali, musí potěšit. Vy jste byli v Edenu o hodně aktivnější, než byla před týdnem Plzeň, která měla jen jednu střelu na bránu!
Za výkon se stydět nemusíme, ale hraje se na body. Chceme je sbírat a hrát co nejvýše. Když dostanete gól v 85., tak je to zklamání, ať dostanete gól na Slavii, nebo někde jinde.

Jak jste si užili téměř plný stadion?
Atmosféra byla super, jsem za ni straně rád. Na zápas jsme se hodně těšili, splnilo to naše očekávání.