MU: SK Slavia Praha - FK Teplice

Neúspěšný vstup do sezóny mají za sebou mladší žákyně. Z půdy pražské Slavie si vezou první vybojovaný bod.

Po prohraném zápasu s Duklou teplické žákyně nastoupily do zápasu proti Slavii, kde remizovaly 2:2. Dívky nenastoupily příliš dobře naladěny po předchozím zápasu starších žákyň, které prohrály 14:1.

Hodnocení trenéra:
Snažil jsem se tým pozvednout a vysvětlit, že když na sebe budou mluvit a plnit pokyny tak se dostaví i výsledek. Bohužel už ve 13. minutě utkání jsme dostali první gól. Holky brzy inkasovaný gól neodradil a bojovaly dál. Hra se postupně přesunula na polovinu soupeře, ale nám se nepodařilo přesně vystřelit. Ve 25. minutě jsme dostali druhý gól. Nadále jsme si vytvářeli spoustu gólových šanci, které jsme nedokázali proměnit. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že výsledek chceme otočit na svou stranu, protože jsme byli lepším týmem v poli. Až ve 40. minutě se podařilo rozvlnit síť soupeře Michaele Rosové. Tento gól dodal holkám nový náboj a díky bojovnému výkonu vstřelila v 56. minutě vyrovnávací gól Lucie Vaníčkova. Poslední čtyři minuty zápasu byly napínavé gólmanka Teplic zachránila spoustu tutových šancí. Věřím, že pokud by zápas trval další tři minuty, tak bychom dokázali zvítězit. Celý tým předvedl neuvěřitelný výkon opět bych rád vyzdvihnul výkon brankářky, která se každým zápasem zlepšuje. První získaný bod z půdy Slavie je dobrý výkon, který nás nakopne do nedělního utkání. V neposlední řadě bych rád poděkoval rodičům, kteří přijeli naše holky podpořit.” - zhodnotil první venkovní utkání trenér mladších žákyň, Lukáš Hrubý.