MU: SK Pavlíkov – FK Teplice

Ženský B-tým prohrál na půdě soupeře 5:0.

Hodnocení trenéra:

„Utkání proti druhému týmu tabulky začalo pro nás smolně, kdy již ve 2. minutě musela pro zranění odstoupit Missoni. Krátce na to při odkopu od branky naše hráčka trefila soupeřku, od které se míč odrazil do sítě naší bezmocné brankářky. Děvčata to přesto nesrazilo a bojovaly dále. Doplatily jsme na nekoncentrovanost v závěru první půle, kdy jsme inkasovaly v 38., 43. z přísné penalty v úplném závěru poločasu. Po přestávce dívky bojovaly, dostaly se i do šancí také zásluhou velmi srdnatě bojující Steinmetzové, ale neproměnily. Pavlíkov si to už pohlídal a přidal ještě jednu branku. Přes porážku 5:0 se holky za svůj výkon dnes nemusí stydět. A já jim za to děkuji” – říká po utkání Roman Rosa.