MU: SK Č.BUDĚJOVICE - FK TEPLICE 1:2 np (0:0)

Branky SK Dynamo České Budějovice U16 :

58´- Míka V. ( as. Malecha J. ) 1:0.

Branky FK Teplice U16 :

75´- Heidenreich D. ( as. Jirkovský M. ) 1:1.

Penalty :

0:1 Radosta M.     -      -:- Cepák P.,

0:2 Nejedlý J.        -    1:2 Michal M.,

1:3 Náhlovský D.  -      -:- Božovský V.,

1:4 Banh M.          -      x x x .

Sestava SK Dynamo České Budějovice U16 : Michal - Vochozka, Grigera ( 41.Martinec ), Cepák "K", Švejda - Pařízek, Malecha, Kadlec ( 50.Božovský ) - Jiran ( 56.Šplíchal ), Míka, Ardamica.

Realizační tým SK Dynamo České Budějovice U16 : Kadlec Petr - hlavní trenér, Lengyel Roman - asistent 1, Vlček Jiří - vedoucí.

Sestava FK Teplice U16 : Nejedlý - Kafka, Lácha ( 41.Jirkovský ), Náhlovský, Radosta - Heidenreich "K" - Vopat ( 41.Kányai / 79.Banh ), Knapík, Černý ( 48.Novák ), Baftijar ( 69.Burda ) - Šourek ( 64.Smékal ).

Realizační tým FK Teplice U16 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 60.

Rozhodčí : Novotný Miroslav - Tůma Vítězslav, Pekárek Ondřej.

Žluté karty : 20´ Baftijar B. ( Teplice ), 27´ Lácha J. ( Teplice ).

Průběh utkání slovy asistenta Radima Laibla : " V záviděníhodném areálu na okraji metropole Jihočeského kraje jsme jako hosté změřili síly proti domácímu týmu, který v tabulce bojuje o stupně vítězů. První poločas podle toho také vypadal, domácí byli lepším týmem, agresivnější, s větším držením míče. Z toho také pramenily šance, které si domácí vytvářeli, jenže bohužel pro ně naráželi na pozorného Nejedlého, který dokonce chytil pokutový kop nařízený za faul Láchy na domácího útočníka. Když už domácí našeho brankáře překonali, pomohla nám dobře postavená branková konstrukce. Do druhého poločasu jsme vstoupili přece jen o něco lépe, domácí sice ještě jednou nastřelili brankovou konstrukci, ale na druhé straně měl vyloženou šanci Baftijar, ale v poslední chvíli byl u míče domácí brankář dříve a hlavně Šourek, který postupoval sám na domácí svatyni, ale své kvality tentokrát potvrdil i domácí brankář. V 58. minutě se domácí dočkali, po centru z levé strany a s pomocí břevna se trefil domácí útočník a bylo to – 1:0. Od té doby jsme ale začali mít více ze hry my, pomohlo nám střídání i přeskupení hráčských postů. V 75. minutě po obléhání domácích se k míči dostal Heidenreich a ranou z 22 metrů ukázal, jak se má chovat správný kapitán – 1:1. Tímto výsledkem zápas také skončil a šlo se do penalt, kde svoji kvalitu předvedl opět brankář Nejedlý, který dvě penalty domácím bravurně chytil, jednu sám proměnil a bodík navíc cestoval do Teplic. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " První poločas byl pro mě zklamáním hlavně tím, že jsme to domácím dost zjednodušili, nekladli jsme příliš velký odpor, odhodlání jsem viděl jen u některých hráčů. Ve druhém poločase už to bylo mnohem lepší, což vygradovalo v posledních 20-ti minutách, kdy jsme hráli opravdu dobře a domácí jsme přehrávali ... a já abych si zase lámal hlavu, proč ten výkon nemohl být takový již od úvodního hvizdu !? … Klukům chci poděkovat za to, že zápas otočili, ale zároveň jim připomínám, že zápas netrvá jen 25 minut ! "

Fotoalbum z mistrovského utkání s SK Dynamo České Budějovice prohlížejte ZDE.