MU: FK Teplice - SK Pavlíkov

Teplický B-tým získal cenné tři body s prvním Pavlíkovem. Ženám se podařilo zvítězit 2:1 a i nadále se drží dva body za prvním Pavlíkovem.

V domácím prostředí se podařilo ženám vybojovat další vítězství a stále jsou neporaženým týmem v této sezóně. I přes to, že ve 29 minutě jako první inkasovaly branku po špatném přebrání útočících hráček, tak výsledek otočily na svou stranu běhěm 10 minut. V 71. minutě vstřelila vyrovnávající branku Němcová L. a sedm minut na to navýšila skóre Altmannová.

Hodnocení trenéra:
„Začátek utkání jsme nezačaly úplně špatně, ale po prvním poločase jsme šly do kabin za nepříznivého stavu 0:1. V první půli nám chyběl hlavně pohyb a důraz v soubojích. O poločas jsme udělaly pár změn v sestavě a do druhé půle jsme šli s chutí utkání otočit. Skoro celý druhý poločas jsme odehrály na polovině soupeřek a deset minut před vyrovnávající brankou jsme Pavlíkov nenechaly rozehrát a vytvářeli si slibné gólové akce. Ke konci zápasu se nám podařilo udělat zmatek před velkým vápnem soupeře a díky pohotové střele Altmannové jsme se dostaly do vedení. Jsem moc ráda, že se nám podařilo zápas otočit a porazit i tak lídra tabulky.” – řekla s úsměvem trenérka B-týmu Denisa Badinková.