MU: FK Teplice – SK Horní Bříza

Teplický B-tým si poprvé v jarní části připisuje tři získané body. Na domácím hřišti nastřílel soupeři šest gólů.

Už od začátku utkání se domácí tým ujal držení míče a nepouštěl soupeře do žádných vyložených šancí. Po dvaceti minutách hry se ženám podařilo skórovat po rychlé rozehrávce na středu hřiště, kdy Drátovníková vyslala dlouhým centrem Jurkovou, která překonala brankářku soupeře přesnou střelou na přední tyč. I nadále si domácí vytvářeli gólové akce, ale nedokázali vypracované šance dostat mezi tři tyče. Před koncem prvního poločasu se podařilo na pravé straně uvolnit Rosové a ta zvýšila na 2:0.
Po přestávce ženy nadále zůstávaly na polovině soupeře a v 53 minutě po autovém vhazování se trefila k tyči Němcová. Obrana soupeře byla od šedesáté minuty méně soustředěná a toho využila Höhnová, která během čtyř minut vstřelila dva góly. A v 70´minutě skórovala znovu Jurková na konečný stav utkání 6:0.