MU: FK Teplice - Fotbalová akademie Praha

Ženy U15 nastřílely soupeřkám deset branek a získaly další tři body.

Teplické holky vstoupily do utkání s chutí a po minutě hry šly do vedení rychlým gólem Altmannové. O dvě minuty později vstřelila gól Rezková – 2:0. V takovém to tempu dívky nastřílely sedm branek, ale i soupeřkám se podařilo překonat teplickou obranu a vstřelit gól. Po prvním poločase byl stav 7:1.
V druhém poločase Teplicím nevycházela rozehrávka a docházelo i k nepřesné střelbě na hostující gólmanku. Po vydařené akci ve 46. minutě navýšila stav utkání do prázdné branky Altmannová a o konečný stav 10:1 se postarala dvěma góly kapitánka týmu Rezková.

Dívky mají před sebou čtrnáctidenní pauzu, kdy se mohou důkladně připravit na vyrovnaného soupeře MFK Trutnov se kterým bojují o první místo tabulky. Na podzim přivezly ze hřiště soupeře remízu 2:2.