MU: FK Teplice - FK Ústí nad Labem

Ženy získaly další cenné tři body. Teplice dokázaly zvítězit 5:1 v duelu s Ústím nad Labem.

Hodnocení trenéra:

„Dnešní derby proti Ústí nad Labem, sice skončilo 5:1 pro Teplická děvčata, ale zápas byl velmi vyrovnaný, hlavně první poločas, nebyl z naší strany moc dobrý, dělali jsme v obraně dost chyb, které musela na konec řešit naše brankařka. Prvních dvacet minut jsme soupeře sice zatlačili, ale vytvořili jsme si jenom dvě šance, první jsme ještě nevyužili, ale druhou šanci už Vlastníková proměnila. A to bylo z naší strany všechno, přestali jsme hrát a soupeřky se dostaly do několika šancí, které díky brankařce Boroschové jsme udrželi do konce prvního poločasu čisté konto. Do druhého poločasu jsme nevstoupili moc dobře ve 48 minutě se Kodešové podařilo vyrovnat, ale hned po rozehrávce se ve 49 min.povedlo Zvolenské vrátit vedení na naší stranu.Po tomto gólů se nám začalo dařit a v 59 min.zvýšila Motyčková na 3:1 na 4:1 zvýšila naše vedení Zvolenská a na konečných 5:1 Němcová”  - hodnotí utkání trenér áčka, Robert Borosch.