MU: FK TEPLICE - SLOVAN LIBEREC 1:3 (1:2)

Branky FK Teplice U16 :

08´ - Radosta M. ( as. Vopat F. ) 1:0.

Branky FC Slovan Liberec :

25´ - Šíma M. 1:1,

31´ - Šíma M. 1:2,

64´ - Šíma M. 1:3.

Sestava FK Teplice U16 : Nejedlý - Kafka, Burda, Heidenreich "K", Radosta - Lácha - Vopat ( 65.Kiňo ), Náhlovský ( 68.Smékal ), Černý, Baftijar - Šourek ( 59.Novák ).

Realizační tým FK Teplice U16 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 70.

Rozhodčí : Šimeček Libor - Bretschneider Kamil, Čáka Jindřich.

Žluté karty : 55´ Vopat ( Teplice ) - 23´ Gabko ( Liberec ), 65´ Konopásek ( Liberec ).

Průběh utkání slovy asistenta Radima Laibla : " Začátek utkání byl v režii domácího týmu, který byl aktivní, snažil se o vysoký presink a vypracoval si několik zajímavých situací. V té první, vyložené, ale ještě Baftijara vychytal hostující brankář, v té další byl ale Radosta klidnější a zajistil domácímu týmu vedení. Ve 25. minutě se hosté celkem lehce dostali k zahrávání rohového komu a nikým nehlídaný hostující hráč vyrovnal – 1:1. Od té chvíle domácí hráči vyklidili střed hřiště, přestali s aktivitou, laciná inkasovaná branka jakoby jim přinesla nervozitu na jejich kopačky. Hosté toho poměrně záhy využili a po rychlém protiútoku se dostali do vedení - 1:2. Druhý poločas se nesl ve znamení platonického tlaku domácích, kteří marně hledali klíč k odemknutí obranné ulity hostů, kteří chytře bránili od půlící čáry a čekali na chyby domácích. Ta přišla v 64. minutě, kdy domácí obrana opět selhala při bránění rohového kopu hostů a bylo to – 1:3. Do konce zápasu se již nic podstatného nestalo, a tak hosté si zaslouženě odvážejí všechny tři body. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " V dnešním zápase jsme nenavázali na výkony z předchozích utkáních, nefungovaly nám kraje hřiště, v ofenzivě jsme nebyli vůbec nebezpeční, individuální nezodpovědnost při bránění standardních situací hostů nemá cenu ani komentovat. Na vstřelení gólu se velmi nadřeme, ale inkasované branky hostům doslova darujeme. Jsem z toho velmi zklamaný a rozlobený. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s FC Slovan Liberec prohlížejte ZDE.