MU: FK TEPLICE - MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB 9:1 (7:0)

FK Teplice – Mostecký fotbalový klub 9:1 (7:0)

Branky: 9. Gedeon, 12. Janda, 17. Gedeon, 21. Janda, 24. Lukáš, 26. Sinu, 35. Janda, 44. Janda, 61. Lukáš – 51. Holdy.

Sestava: Kosinský – Kozák (45. Kibal), Kovalčík, Klepáček, Leder (45. Hadinec) – Hural, Lukáš – Gedeon (50. M. Vachoušek) – Orgoň (50. Brodský), Janda (45. Cajthaml), Sinu.

Miroslav Šašek, trenér:

„V 1. poločase jsme předváděli kvalitní ofenzivní hru s pohlednými kombinacemi a téměř stoprocentní koncovkou. Hráči výborně drželi tempo a rytmus hry a svého dnešního soupeře zcela přehrávali, což se projevilo i na skóre. Ve 2. poločase se nám už dařilo méně. V něm jsme předvedli pouze herně průměrný výkon, i když jsme měli stále převahu, vyložených příležitostí jsme si vytvořili jen několik. V našem projevu jsem postrádal lepší přechodovou fázi i přesnější kombinaci. Celkově jsme ale úvodní zápas nové sezóny zvládli velmi dobře a za předvedený výkon musím tým pochválit.“