MU: FK TEPLICE - FK MLADÁ BOLESLAV 4:0 (3:0)

FK Teplice – FK Mladá Boleslav 4:0 (3:0)

Branky: 5., 12. a 38. Janda, 34. Cajthaml.

Sestava: Kosinský – Kozák (59. Kibal), Kovalčík, Klepáček, Leder – Hural, Lukáš – Gedeon (62. Brodský) – Orgoň (51. Fakin), Janda (55. Hadinec), Cajthaml (49. Sinu).

Miroslav Šašek, trenér:

„Hned od začátku utkání jsme si vytvořili převahu, z které jsme vytěžili vedení o dvě branky. Hosté si s naší rychlou, přímočarou hrou nevěděli rady a vypracovali jsme si ještě několik šancí. V dalším průběhu střetnutí jsme byli stále lepším týmem, ale i Boleslav měla dobré příležitosti, ovšem bez gólového efektu. Zřejmě rozhodující moment nastal v poslední minutě 1. poločasu, kdy jsme vstřelili třetí branku. Po přestávce se hrál vyrovnanější duel, ale podařilo se nám znovu skórovat. Vedení 4:0 jsme si hlídali, výborně se pohybovali a drželi míč, a hosty jsme do větších šancí nepouštěli. Máme radost z toho, že se hráčům podařilo do naší hry přenést určité prvky z tréninku a vstřelit pěkné branky. Se silným soupeřem jsme odvedli výborný výkon a zaslouženě vysoko zvítězili.“