MU: FK TEPLICE - FK MLADÁ BOLESLAV 1:2 (1:1)

Česká liga žáků U15 – nadstavba –

FK Teplice – FK Mladá Boleslav 1:2 (1:1)

Branka FKT: 14. Kozák.

Sestava: Zdeněk (55. Kosinský) – Kozák, Lukáš, Klepáček, Leder (55. Kibal) – Gedeon – Sinu (55. M. Vachoušek), Sejk – Orgoň, Cajthaml (47. Kovalčík), Fakin (36. Janda).

Miroslav Šašek, trenér:

„V úvodním utkání nadstavbové části sezóny jsme nenavázali na slušné výkony z předchozích zápasů. Téměř po celou dobu střetnutí jsme nehráli podle našich představ. Nebyli jsme schopni přesně kombinovat, v přechodové fázi jsme se dopouštěli velkého množství nevynucených ztrát a naše defenzivní činnost byla na nízké úrovni. V závěru zápasu jsme si sice vytvořili souvislejší tlak, ale 2-3 dobré příležitosti ke skórování jsme nevyužili. Celkově hráčům nemohu upřít snahu a nasazení, ale v našem výkonu jsem postrádal potřebnou herní kvalitu. Z mého pohledu spíše remízové utkání průměrné úrovně."