MU:FK MLADÁ BOLESLAV - FK TEPLICE 3:2(0:2)

Česká liga žáků U15 – nadstavba –

FK Mladá Boleslav – FK Teplice 3:2 (0:2)

Branky FKT: 11. Hural, 25. Janda.

Sestava: Kosinský – Kozák (64. Kibal), Lukáš, Kovalčík (65. M. Vachoušek), Leder – Gedeon (25. Fakin) – Sejk, Hural – Orgoň (50. Cajthaml), Janda (57. Kolárik), Sinu.

Jiří Černý, trenér:

„Utkání jsme začali vlažně, nicméně postupem času jsme přebírali otěže zápasu do své režie a v 11. minutě jsme po pěkné kombinaci šli do vedení. V 25. minutě jsme skóre navýšili po skvělé akci na pravé straně, prosadil se Janda. Po celý první poločas jsme diktovali tempo hry a domácí do ničeho nepustili. V úvodu druhé části domácí snížili a my vypadli ze hry. Když se hra vyrovnala a my se nadechovali k náporu, domácí srovnali. V závěru se hrál fotbal nahoru – dolů, každé mužstvo chtělo zápas dovést k vítězství. V 60. minutě se to podařilo domácím, kteří po rychlém kontru přidali třetí branku. Přesto zápas hodnotím velmi dobře, nebyli jsme horším týmem, domácí nás potrestali za individuální chyby. Je třeba se z tohoto utkání poučit, zvednout hlavu a tvrdě dál pracovat.“