MU: FC Mělník - FK Teplice

Ženské áčko zvítězilo 1:3 nad Mělníkem. V utkání se gólově prosadila Němcová, Janečková a Čechurová.

Ohlasy trenéra domácích:

„Začátek utkání pro Teplická děvčata začal velmi dobře, vytvořili jsme tlak na soupeře a tím jsme se dostali do vyložených šancí, které jsme opět neproměnili. A jak se říká nedáš dostaneš v 17´ Mělník rozehrával rohový kop, kde míč propadl k zadní tyči a pro soupeřky už nebyl problém dát gól. Ve 24´ se nám povedlo vyrovnat po krásné individuální akci Němcové, kdy z levé strany se uvolnila kličkou a na vzdálenější tyč uklidila míč do brány. Do poločasu stav 1:1 už vydržel. Druhý poločas se po většinu času odehrával ve středu hřiště. Druhý náš gól padl až 75´ po kolmé přihrávce na Janečkovou, která šla sama na brankařku Mělníka a tentokrát nezaváhala. Soupeři už nic jiného nezbývalo než otevřít obranu a zkusit vyrovnat. V 90´ jsme opět po individuální akci Čechurové rozvlnili síť soupeře. Zápas skončil 1:3 a dokázali jsme vyhrát po sedmé v řadě.” hodnotí utkání trenér A-týmu Robert Borosch