MOL Cup: Teplice - Hradec Králové 2:3 (0:1)

Ve čtvrtfinále MOL Cupu si Teplice neporadily na Stínadlech s Hradcem Králové. Ve vyrovnaném utkání byli Východočeši o gól lepší a postupují do jarní fáze domácího poháru.

Trenérovi Šmejkalovi chyběl pro nemoc Fillo, pouze na lavičce byl Ljevaković. Nehráli ani zraněný Grigar, rehabilitující Hora nebo také Rezek či Šušnjar.

Jako první zahrozili žlutomodří, tentokrát hrající v modré sadě dresů. Krob cílil z přímého kopu přesně pod břevno, ale brankář Lindr vytáhl parádní zákrok. Ve 30. minutě předvedli hosté pěknou akci, na jejímž konci byl Súkenník – 0:1. Hradec mohl svůj náskok zvýšit, Diviš se ale zaskvěl parádní zákrokem.

Ve druhém poločase přeci jen Votroci získali dvoubrankový náskok, úspěšný byl Miker. Hned vzápětí ale snižoval na 1:2 střídající Vaněček. Tepličtí se poté nadechovali k náporu, branka Shejbala ho ale zmrazila. I poté se však svěřenci trenéra Šmejkala dokázali vzepnout k bojovnému výkonu. Kontaktní gól Vondráška ale přišel pozdě, na vyrovnání a nastavení bohužel Skláři neměli potřebný čas.