17.4.2017 | Redakce

Kupujte vstupenky přes internet i ve sběrně Sazky

Další domácí ligový zápas se blíží, žlutomodří již v sobotu hostí nováčka z Karviné a zvýšený divácký zájem díky výkonům FK Teplice také zvyšuje zájem o předprodej vstupenek. Ten probíhá již tradičně na internetu a také ve sběrně Sazky v Řetenicích naproti Perle.

S jarní sezonou teplický klub jako první klub e-Pojištění.cz ligy zavedl elektronické vstupenky do mobilních telefonů. Díky této novince již nemusíte čekat ve frontě na papírový lístek, jednoduše zakoupíte vstupenku kdykoliv v našem e-shopu, nebo z karty fanouška a při vstupu na stadion přiložíte mobil ke čtečce turniketu. Během nákupu v e-shopu vyberete počet a druh vstupenek, vyplníte požadované údaje a vstupenku uložíte do aplikace Wallet (pro fanoušky s iPhony) nebo Pass2U (pro Android). Vstupenka Vám po zaplacení rovněž dorazí na email, takže pokud nevlastníte chytrý telefon, můžete si ji doma vytisknout. Mobilní kartu fanouška FK Teplice si můžete hned teď stáhnout zde: https://get.yourpass.cz/58c9c8ea-b712-44ac-8723-b38ea561b01c?tag=web a vstupenky kupovat přímo zde: http://fkteplice.cz/zobraz.asp?t=elektronicke-vstupenky.


Doražte tedy v sobotu 22. dubna od 17:00 na zápas s Karvinou a pomozte teplickým hráčům k dalším třem bodům v boji o přední příčky tabulky!

Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů