Kupte si ve fanshopu ŽLUTOU MODROU na zápase se Slováckem

V sobotu bude opět v prodeji také vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ, tento magazín se bude tradničně prodávat pouze ve fanshopu, kvůli povinnosti EET. ŽLUTÁ MODRÁ bude za klasickou cenu 20 Kč v prodeji v hlavním fanshopu v prostorech bývalého autosalónu vlevo od vchodu D na stadionu a také ve stánku fanshopu na ochozu jižní tribuny. Právě stánek fanshopu na jižní tribuně je po otevření nového velkého fanshopu jediný v provozu na ochozu stadionu. Hlavní fanshop je pak otevřen dvě hodiny před utkání a zavírat bude až po konci zápasu.

V novém vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ najdete velký rozhovor s Tomášem Vondráškem, který nedávno oslavil třicáté narozeniny a také dvoustý ligový start, dále v ní najdete informace nejen o soutěži o automobil Ford, ale také o soutěži ozájezd na Kypr, chybět nebude ani plakát nebo další zajímavé články o historii od historika klubu Pavla Nohála.

Doražte tedy v sobotu v 15:00 na utkání FK Teplice - 1. FC Slovácko.