Kupte si ŽLUTOU MODROU v neděli na utkání se Slováckem

V sobotu bude opět v prodeji magazín ŽLUTÁ MODRÁ, ve kterém jako tradičně najdete množství zajímavých článků. Hlavním rozhovorem je tentokrát interview s Danielem Šmejkalem, k rozhovorům jsme nyní pozvali i Jakuba Horu, mládežnické trenéry Petra Růžičku a Michala Doležala a také talentované mladíky - Jakuba Kokeše a Marka Richtera.

Kromě rozhovorů zde najdete také tradiční tipovačku, stránku fanklubu a plakát. Na tom tentokrát objevíte Jana Vošahlíka. ŽLUTÁ MODRÁ bude opět v prodeji pouze ve fanshopech na ochozu stadionu, v blízkosti vchodů B a D, za cenu 20 Kč.

Doražte tedy v neděli 30. dubna od 17:00 na zápas se Slováckem a pomozte teplickým hráčům k dalším třem bodům v boji o přední příčky tabulky!