20.4.2017 | Redakce

Kupte si ŽLUTOU MODROU v sobotu na utkání s Karvinou

V sobotu bude opět v prodeji magazín ŽLUTÁ MODRÁ, ve kterém jako tradičně najdete množství zajímavých článků. Hlavním rozhovorem je tentokrát interview s Martinem Fillem, k rozhovorům jsme nyní pozvali i mládežnické trenéry Ladislava Jamricha a Miroslava Šaška a také talentované mladíky - Milana Hadince a Jaroslava Zaspala.

Kromě rozhovorů zde najdete také tradiční tipovačku, stránku fanklubu a plakát. Na tom tentokrát objevíte obránce Michala Jeřábka. ŽLUTÁ MODRÁ bude opět v prodeji pouze ve fanshopech na ochozu stadionu, v blízkosti vchodů B a D, za cenu 20 Kč.

Doražte tedy v sobotu 22. dubna od 17:00 na zápas s Karvinou a pomozte teplickým hráčům k dalším třem bodům v boji o přední příčky tabulky!

Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů