Klub má nové webové stránky

Dnes ráno se spustily nové webové stránky klubu, které byly představeny na čtvrteční předsezónní tiskové konferenci. "Kladli jsme důraz na propojení se sociálními sítěmi a hlavně na funkčnost webu na mobilních zařízeních. Firma eSports tak pro nás vyvinula responzivní web, který je plně funkční na všech chytrých telefonech nebo tabletech," říká k novému webu manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Webové stránky vychází z moderních trendů, vévodí jim velká hlavní fotka nejnovějších článků. Novinkou je například kalendář utkání pro všechna mužstva nebo jedinečná virtuální 3D prohlídka stadionu Na Stínadlech. Nový web nabízí v sekci A mužstvo - zápasy také tlačítko "přidat do kalendáře", které Vám umožní dostat do svého kalendáře v telefonu či v počítači všechny zápasy teplického áčka. Svou vlastní sekci má na webu také Bonusový klub FK Teplice, který přináší množství slev pro majitele permanentních vstupenek.