Klub bude mít svůj autobus

Nejen teplické A mužstvo se chystalo na jarní část sezóny, mnoho novinek přichystal také obchodní a marketingový úsek klubu. Během jarní části sezóny začnou teplická mužstva jezdit speciálně polepeným autobusem v klubových barvách. "Jsme moc rádi, že se nám podařilo s naší dopravní firmou Tomáše Višňáka domluvit polep autobusu, protože tohle našemu klubu opravdu chybělo. Věřím, že už na druhý venkovní zápas na hřišti Bohemians by mohlo mužstvo mířit žlutým autobusem s klubovou symbolikou," doufá klubový manažer marketingu Martin Kovařík. Jeden z návrhů autobusu vidít v přiloženém obrázku, i když nejde o konečnou podobu. "Nakonec totiž budeme jezdit jiným autobus, pan Višňák nám pro naše klubové účely připravil autobus značky MAN, který má tři osy, a tak i více prostoru pro cestující," dodává Kovařík.

Pokud autobus nebude využívat A mužstvo, tak s ním bude cestovat juniorka, případně další mládežnická mužstva.