Kalendář FK Teplice jde do prodeje!

Na sobotním utkání se Slováckem si budete poprvé moci zakoupit nový stolní kalendář FK Teplice, který nemůže chybět na stole žádného správného fanouška. V kalendáři najdete fotografie mapující dění v celém klubu. Každý ze čtrnácti teplických týmů má v kalendáři několik zápasových fotografií a také týmovou fotku, najdete zde tedy fotky ženských týmů U13, U15, B týmu a A týmu, mládežnických týmů U12, U13, U14, U15, U16, U17, U18 a U19, nechybí také juniorka a samozřejmě A mužstvo!

Cena kalendáře je stejně jako v minulých letech 100 Kč, kalendáře budou v prodeji na utkání se Slováckem, na posledním podzimním domácím utkání s Plzní, ve fanshopu na stadionu, v eshopu a také samozřejmě ve stánku FK Teplice na vánočních trzích v obchodním centru Olympia Teplice.