Juniorka zvládla generálku na Juniorskou ligu

Juniorka dnes odehrála v Modré u Děčína poslední přípravný duel před startem Juniorské ligy. Soupeřem svěřencům Stanislava Hejkala byla juniorka Jablonce vedená bývalým hráčem a trenér Teplic Džimisem Bekakisem.

Tepličtí šli hned v šesté minutě do vedení, když centr Švejdy zužitkoval hlavou Šup. Jablonec vyrovnal v 18. minutě po penaltě nařízené za faul Plachého. Žlutomodří se ovšem dostali rychle opět do vedení, nejprve se trefil z úniku opět Šup a o několik minut později z podobné pozice také Gebert. Jablonec do poločasu dokázal ještě snížit střelou z hranice vápna.

Po změně stran se hráči Teplic dostali opět do dvoubrankového vedení, když skóroval po kolmici od Geberta Berešík. Poté užší skóre až do závěrečného hvizdu neměnilo, juniorka tak zvládla generálku na start soutěže, tu zahájí příští neděli v Dubí - Pozorce od 11:00 proti Hradci Králové.

Teplice U21 - Jablonec U21 4:2 (3:2)